WordPress Hosting

Hızlı ve Kolay Yönetilen WordPress Hosting Çözümü
LimonHost’un WordPress için geliştirdiği en hızlı hosting çözümü. Amazon Web Services’in küresel altyapısının hızını ve gücünü hemen kullanın. WordPress için dizayn edilmiş yönetilebilir arayüz, kolay kurulum, 7x24 LimonHost desteği ve sınırsız WordPress hosting özelliği ile hızlı bir WordPress Hosting deneyimine sahip olun!

Yönetilebilir WordPress Hosting Paketleri

LimonHost FastWP hosting paketleri WordPress için dizayn edilmiştir ve WordPress ile %100 uyumludur. Tüm FastWP paketlerinde AWS'nin gücünü kullanırsınız. İşinizi ya da kişisel hobinizi büyütmek için profesyonel bir WP hosting kullanın. İhtiyaçlarınıza göre hazırlanmış 4 farklı WP hosting paketinden size en uygun olanı seçin.

FastWP Starter

2
50
.99$
.14₺
/ay
%77
İNDİRİM
0
.69$
/ay
11
.57₺
/ay
Yenileme Fiyatları


 • 1 Web Sitesi
 • 10 GB SSD Disk
 • 25.000 Ziyaretçi
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz Domain
 • Litespeed Server
 • LiteSpeed Cache
 • Otomatik Yedekleme
 • Sınırsız E-Posta

FastWP Plus

3
66
.99$
.92₺
/ay
%80
İNDİRİM
0
.79$
/ay
13
.25₺
/ay
Yenileme Fiyatları


 • 1 Web Sitesi
 • 30 GB SSD Disk
 • 100.000 Ziyaretçi
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz Domain
 • Litespeed Server
 • LiteSpeed Cache
 • Otomatik Yedekleme
 • Sınırsız E-Posta

FastWP Pro

9
167
.99$
.54₺
/ay
%80
İNDİRİM
1
.99$
/ay
33
.37₺
/ay
Yenileme Fiyatları


 • 1 Web Sitesi
 • Limitsiz SSD Disk
 • Sınırsız Ziyaretçi
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz Domain
 • Litespeed Server
 • LiteSpeed Cache
 • Otomatik Yedekleme
 • Sınırsız E-Posta

FastWP Premium

16
284
.99$
.93₺
/ay
%82
İNDİRİM
2
.99$
/ay
50
.15₺
/ay
Yenileme Fiyatları


 • 5 Web Sitesi
 • Limitsiz SSD Disk
 • Sınırsız Ziyaretçi
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz Domain
 • Litespeed Server
 • LiteSpeed Cache
 • Otomatik Yedekleme
 • Sınırsız E-Posta

Limonhost’un Yönetilen AWS Hizmetleri

Güçlü bir bulut bilişim için AWS'nin gücünü kullanın. AWS’nin güçlü ve güvenilir altyapısı sayesinde Wordpress Hosting hizmetiniz için en güçlü hosting sistemlerinden birini kullanmış olursunuz. WordPress Hosting için özel olarak geliştirilmiş bir altyapı ve özellikli yönetim paneli sayesinde sitenizi dakikalar içinde kurabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda sizinleyiz. LimonHost ekibi, işletmenize özel servislerle AWS bulut dönüşümünüzü gerçekleştirerek, verimliliğinizi ve güvenliğinizi arttırmak ve maliyetlerinizi düşürebilmek adına ihtiyacınız olan desteği sağlar.

Amazon Web Services

WordPress siteniz Amazon Web Services’in hızlı ve güvenilir alt yapısında barındırılır. Amazon‘un üst düzey ağ bağlantı kapasitesi ile web sitenize en hızlı erişim AWS dünyanın 245 ülkesindeki küresel alt yapısı ile bir numaralı genel bulut servis sağlayıcısıdır.

Periyodik ve Otomatik Yedekleme

FastWP Wordpress Hosting’in otomatik yedekleme özelliğiyle WordPress siteleriniz günlük, haftalık veya aylık olarak yedeklenir. FastWP kontrol panelinden yedeklerine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu sayede olası veri kayıplarını önleyebilirsiniz. Yedekleme işlemini ister otomatik ister manuel seçeneğiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu WordPress Yönetim Paneli

Günümüzde yönetilen WordPress hosting servisleri sayesinde, internet sitesi düzenlemeye yönelik hiçbir tecrübesi olmayan kullanıcılar bile site sahibi oluyor. Limonhost’un kullanıcılarına sunduğu kolay kullanıma sahip WordPress yönetim paneli ile sitenizi düzenlemek, güncellemek ve içeriğinde değişiklikler yapmak oldukça kolay. Premium WordPress hosting sayesinde kodlama bilginiz olmadan internet sitesi sahibi olabilir ve herhangi bir problem yaşamadan sitenizi yönetebilirsiniz.

Kesintisiz ve En Hızlı WordPress Hosting

Yönetilen WordPress Hosting hizmeti, tamamı yedekli, yüksek RAM ve CPU kaynağına sahip sunucular üzerinde çalışır. FastWP, %99.9 uptime oranını garanti eder. Limonhost mühendisleri FastWP alt yapısını 7/24 izler ve ek kaynaklara ihtiyaç duyulduğunda, bu kaynakları anında sisteme ekler.

Yönetilen WordPress ürünümüz, klasik WordPress Hosting hizmetinden farklı olarak "LSCache" ve "LiteSpeed" desteği ile en hızlı WordPress deneyimini sunar.

Ücretsiz SSL ve Yüksek Güvenlik

Ücretsiz SSL ile WordPress sitenize ayrıca SSL sertifikası almanıza gerek kalmaz. Tüm SSL kurulumları otomatik olarak aktivasyon sırasında tamamlanır. Hosting paketinize dahil Amazon Web Services‘in gelişmiş Firewall hizmeti ile web siteniz port bazlı olarak dış dünyadan gelen ataklara karşı koruma altındadır.

Otomatik Site Transferi

Yönetilen WordPress Hosting hizmetini satın alan tüm müşterilerimiz, otomatik taşıma için optimize edilmiş WP transfer aracı ile WordPress sitelerini ücretsiz olarak taşıyabilir. WP transfer aracı, sizin için web sitenizin kesintisiz taşıma hizmetini iki kolay adımda gerçekleştirir.

Kolay yönetilen panel sayesinde web sitenize ait alan adınızı yazmanız ve transfer et tuşuna basmanız yeterlidir. Web sitenizin transfer işlemini başlatmak için yardıma ihtiyacınız olması halinde, deneyimli teknik ekibimizden online yardım alabilirsiniz.

WordPress Hosting İçin Aradığınız Tüm Özellikler

WordPress siteleri için kullanılabilecek en güçlü hosting ile tanışın. WordPress Hosting özellikleri ile öne çıkan bu serviste, web siteniz için kullanabileceğiniz çok sayıda araç ve imkan bulunur. Kolay kurulum ve otomatik güncelleme desteği ile sitenizi hemen kurabilir ve sürekli güncel kalabilirsiniz. WordPress Backup seçeneği ile verilerinizi güvende tutabilirsiniz. En iyi wordpress özelliklerine sahip FastWP paketlerimiz ile online dünyada yerinizi alabilirsiniz. En uygun wordpress fiyatları için ise Fast WP paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Bakım Modu

WordPress sitenizi tek tuşla bakım moduna alabilir, arka planda sitenizi güncellemeye devam edebilirsiniz.

Kolay Taşıma

WP Transfer aracı ile Wordpress sitenizi, 2 adımda kolayca transfer edebilirsiniz.

Periyodik Wordpress Yedekleme

İsteğe bağlı yedekleme hizmeti ile paketinize gecelik, haftalık ya da kendi belirleyeceğiniz sürede otomatik yedek alabilirsiniz.

Otomatik Wordpress Güncelleme

Otomatik güncelleme özelliğini açarak WordPress sitenizi her zaman güvenlik açıklarına karşı korur ve güncel tutarsınız.

Ücretsiz .me Domain ve SSL

WPAutoSSL aracı ücretsiz LetsEncript SSL’i otomatik olarak yükler ve otomatik olarak yeniler.

Litespeed Web Sunucusu

Tam uyumlu olarak çalışan Ücretsiz LSCache modülü ile WordPress sitenizi x4-5 kata kadar hızlandırabilirsiniz.

WordPress Hosting Hizmetimiz Kapsamında Bilmeniz Gerekenler

Wordpress Nedir?

WordPress nedir sorusu aklınıza gelebilir. WordPress, blog ve web sitesi oluşturma alanında dünya standardı kabul edilen bir içerik yönetim sistemidir (Content Management Syste). Wordpress CMS’nin çok tercih edilmesinin en önemli noktası yazılım ya da kod bilgisine gerek duymadan bir Word dokümanı düzenler gibi sayfa yayınlayabilmenizdir. Wordpress ile bireysel bir blog sayfasından büyük ticari bir web sitesine kadar her ölçekte web sitesini kolaylıkla oluşturabilirsiniz. LimonHost’ un Wordpress hosting hizmeti ile müşteri panelinden tek tuşla anında Wordpress sitenizi oluşturabilirsiniz. Builtwith.com’ un yaptığı araştırmaya göre dünya üzerinde yaklaşık 18 milyar web sitesi Wordpress kullanmaktadır. Bu da yaklaşık tüm web sitelerinin %30’una denk gelmektedir. Wordpress hosting hizmetimizi alarak sizde hemen Wordpress ’in avantajlarında ve kullanım kolaylıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Neden WordPress Hosting Satın Almalıyım?

WordPress Hosting paketleri, diğer hosting paketlerinden farklı olmak üzere sadece WordPress için tasarlanmıştır. Bu sayede arındırılmış ve özel bir WordPress deneyimi yaşarsınız. AWS’nin güçlü ve güvenilir altyapısı sayesinde kesintisiz bir uptime ve hız deneyimi yaşarsınız. Yönetilen arayüzü sayesinde WordPress hostinginizde yapmak istediğiniz kurulum, yeniden kurulum, SSL, yedekleme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. WordPress için özel bir ortam olan WordPress Hosting ile bir adım önde olursunuz.

FastWP Paket Nasıl Kullanılır?

FastWP paketlerinin yönetim paneli sayesinde WordPress siteniz için birçok işlemi kolayca yapabilirsiniz. Sunucuya uzaktan bağlanmadan, herhangi bir kod ya da sunucu yönetim bilgisine sahip olmadan WordPress Hostinginizi yönetilebilir paneliniz üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. WordPress güncelleme, SSL sertifikasının eklenmesi, dilediğiniz zaman yedek alma ve yedekten sitenizi geri yükleme gibi oldukça vakit alan operasyonları kolayca gerçekleştirebilirsiniz. WordPress Hosting paketinizdeki tüm sitelerinizi tek bir panel üzerinden yönetmek, sitelerinizi takip etmek açısından da kolay olacaktır. FastWP paketi nasıl kullanılır sorusunun yanıtı için makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Soru ve Cevaplar

FastWP ve WordPress web hosting konusunda aklınızda bazı sorular olabilir. FastWP Hosting nedir, nasıl satın alınır, satın alma sonrası neler yapmanız gerekir gibi aradığınız tüm soruların cevapları burada. Farklı bir sorunuz olursa bizimle hemen iletişime geçin.

WordPress tema nedir?

Wordpress teması, sitenizin görümünü değiştirecek bir tasarım şablonudur. Wordpress yönetim panelinizde kolaylıkla tema seçebilir ve yükleyebilirsiniz. Temalar, siteniz için oluşturacağınız tasarımın büyük anlamda çerçevesini belirler. Temalar üzerinden sitenizi oluşturursunuz. Wordpress’ in sağladığı binlerce ücretsiz temadan birini seçebileceğiniz gibi ücretli Wordpress teması sağlayan sitelerden de bir tema alıp kolaylıkla Wordpress sitenize tema yükleyebilirsiniz.

Wordpress hosting nedir?

Wordpress hosting, Wordpress kullanıcıları için özel olarak dizayn edilmiş hosting paketlerine verilen isimdir. Wordpress Hosting paketlerinde sunucu üzerinde web sayfanızın çalışması için gereken tüm servisler, WordPress CMS’nin ihtiyaçları doğrultusunda konfigüre edilmiştir. Bu sayede hosting paketlerinden daha performanslı bir çalışma sağlar. Aynı zamanda WordPress paneline otomatik bağlanma, otomatik güncelleme gibi imkanları olabilir.

FastWP Nedir?

FastWP Wordpress hosting, LimonHost ekibinin Wordpress kullanıcıları için hazırladığı, daha yüksek hızlı performansa sahip, kendi kendine yedekleme alabilen, yüksek CPU ve RAM kaynağına sahip geliştirilmiş hosting paketidir. Altyapısı dizayn edilirken tamamen WordPress ihtiyaçlarına uygun şekilde özellikler belirlenmiştir. Kullandığı güçlü AWS altyapısı sayesinde güvenli ve hızlı bir hosting imkanı sunar.

FastWP nin farkı nedir?

FastWP hosting paketini satın almanız halinde Wordpress siteniz için manuel güncelleme yapmanıza gerek kalmayacak, web siteniz için WordPress Backup sayesinde haftalık - aylık periyotlarda otomatik olarak güncellenecek, ücretsiz sunduğumuz LSCache ve LiteSpeed desteği ile çok daha hızlı bir web sitesi deneyimi yaşayacaksınız. FastWP’nin yönetilebilen arayüzü sayesinde bu işlemleri herhangi bir kod ya da sistem bilgisi olmadan web arayüzü üzerinden gerçekleştirebileceksiniz.

WordPress uyumlu hosting neden avantajlıdır?

WordPress uyumlu hosting içerisinde WordPress için oldukça hayati öneme sahip LSCache ve LiteSpeed servisleri ücretsiz olarak aktif edilir. WordPress hızlandırma için oldukça önemlidir. Bu sayede WordPress siteniz Cache destekli çalışacak ve performansını doğrudan olumlu etkileyecektir. WordPress uyumlu hosting yönetim paneliniz de işlemler konusunda güvenlik ve kolaylık sağlar.

WordPress hosting sunucularında güvenlik nasıl sağlanıyor?

AWS altyapısında çalışan FastWP paketlerimizde güncel güvenlik sistemlerini kullanmaktayız. Bu sistem, sunucuya içerden ve dışardan müdahaleyi engellemekte, aynı zamanda Brute Force gibi şifre deneme işlemleriyle karşılaştığında koruma sağlayacak niteliktedir. Altyapıda kullanılan tüm işletim sistemi ve uygulamalar güncel ve günümüzün güvenlik şartlarına uygun olacak şekilde seçilir. Monitör ekibimizle tüm sistem 7 gün 24 saat takip edilmektedir.

WordPress Hosting satın alma işlemi sonrasında nasıl kullanabilirim?

WordPress Hosting satın aldıktan sonra yapmanız gereken alan adınızın DNS sunucularını FastWP paketinizde çalışacak şekilde güncellemek. Bu işlemin ardından hosting paketiniz hemen aktif olacaktır. Müşteri hesabınız üzerinden hizmetinizin yönetim sayfasına hemen bağlanarak, hazır kurulu gelen WordPress üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Yönetim paneliniz üzerinden WordPress kurabilir ve SSL sertifikası ekleyebilirsiniz.

WordPress kurulumunu nasıl yapabilirim?

FastWP Hosting satın almanız ardından, herhangi bir dosya yüklemenize ya da indirmenize gerek olmadan en güncel sürümüyle WordPress otomatik olarak kurulmuş şekilde karşınıza çıkacaktır. Yeniden bir yükleme yapmanıza gerek yoktur. Aynı zamanda kendiniz de yönetilebilir arayüzünüz üzerinden tek tuşla WordPress kurabilir ve dilediğiniz zaman kaldırabilirsiniz.

WordPress ile ne tür siteler kurabilirim?

WordPress ile neredeyse her tarzda web siteleri kurulabilmektedir. Kişisel blog, forum, şirket sayfaları, haber siteleri, e-ticaret siteleri gibi aklınıza gelen her siteyi WordPress üzerinde çalıştırmak mümkündür. WordPress, tema ve eklenti desteği ile neredeyse sınırsız imkanlar sunar.

WordPress Kurulumunda yardımcı oluyor musunuz veya kuruluma nasıl erişebilirim?

FastWP paketi satın aldığınızda, herhangi bir ek işleme gerek kalmadan WordPress en güncel sürümü ile otomatik olarak kurulmuş olacaktır. Eğer WordPress kurulumunuzu kaldırmak ya da yeniden kurmak isterseniz, FastWP yönetilebilir arayüzü sayesinde bu işlemi yönetim paneliniz üzerinden tek tuşla yapabilirsiniz.

WordPress ne için kullanılır?

WordPress kod ya da yazılım bilgisine ihtiyacınız olmadan, tema ve eklentilerin yönetilmesi vasıtasıyla web siteleri yapabileceğiniz bir içerik yönetim sistemidir. Tema ve eklentiler sayesinde, tercihinize göre web sitenize, galeri, medya oynatma, canlı chat, yorum ve üyelik gibi özelikler ekleyebilirsiniz. WordPress, birçok farklı özellikte web sitesi kurulabilir.

WordPress Hosting destek soruları için sizinle görüşebilir miyim?

Destek için yanınızdayız. WordPress hostinginizde yaşadığınız tüm sorunlar ve bilgi almak istediğiniz konularda size yardımcı olmak için buradayız. 7 gün 24 saat bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bize destek kaydı bırakabilir, telefonla destek isteyebilir ya da web sitemizdeki canlı yardım servisimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başka Firmadaki WordPress Sitemi Limonhost'a Nasıl Taşıyabilirim?

Siteniz, Limonhost’un uzman ekibi aracılığı ile ücretsiz bir şekilde taşınmaktadır. Site taşıması son derece karmaşık bir süreçtir. Günlük kullanıcıların taşıma işlemini problemsiz bir şekilde gerçekleştirmesi neredeyse imkansıza yakındır. Üstelik taşıma sırasında bir veri kaybı meydana gelmesi riski de oldukça yüksektir. Ancak Limonhost başka firmalardan aldığınız WordPress sitelerinizi ücretsiz bir şekilde taşımaktadır. Üstelik taşıma işlemi esnasında sitede herhangi bir kesinti meydana gelmemektedir ve ziyaretçiler tarafından erişime açık kalmaya devam etmektedir. Taşınma işlemi tamamlandıktan sonra site ziyaretçilerin hizmetine açılmadan önce kullanıcılara her türlü test imkanı da tanınmaktadır.

WordPress sürümünüz WordPress.org sürümünden farklı mıdır?

WordPress.org güncel WordPress içerik yönetim sistemine ait kodların ve dosyaların tutulduğu, kurulum dosyasının indirilebildiği bir web sayfasıdır. WordPress adını verdiğimiz dosya ve kodların bütün haliyle bir paket şeklinde kuruluma hazırlanmış halini barındırır. FastWP paketlerimizde bu güncel WordPress sürümü kullanılmaktadır.

LimonHost WordPress Hosting'in maliyeti ne kadar?

FastWP WordPress için en iyi hosting paketidir. WordPress hız optimizasyonu yapılmış ve tamamen hazır bir altyapıdır. E-Posta desteği de hosting paketinize dahildir. Birden fazla web sitesi çalıştırabilen paketlerimiz sayesinde maliyet avantajı sağlayabilirsiniz. Limonhost sizin için her zaman en doğru fiyatlamayı yapan bir hosting firmasıdır.

WordPress Tema ve WordPress Modül desteğiniz bulunmakta mıdır?

WordPress hosting tüm WordPress tema ve eklentilerini kullanabilirsiniz. Zengin modül ve eklenti kütüphanelerini kullanarak sitenize dilediğiniz özelliği ekleyebilir ve buna göre geliştirebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz altyapı WordPress ile tam uyumlu olduğu için bir çok özelliği, herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanabilirsiniz.

Web sitemin yedeğini nasıl alabilirim?

FastWP sayesinde Wordpress siteniz için ekstradan yedek alma işlemleri ile uğraşmanıza gerek kalmayacak. Seçtiğiniz pakete göre günlük - haftalık - aylık olarak site yedeğiniz otomatik olarak yedek alınacaktır.Wordpress backuplarınızı panel üzerinden kontrol edebilir, istediğinizde geri yükleme yapabilirsiniz. Desteğe ihtiyaç duyarsanız ekibimiz 7/24 yanınızda olacaktır.

Litespeed desteği nedir?

Wordpress sitenizi önbelleğe alarak sitenizin performansının artmasını ve daha hızlı açılmasını sağlar. Böylelikle PageSpeed puanınızı yükseltebilir, kullanıcı deneyiminizi artırabilirsiniz.
Litespeed desteği ile Limonhost Wordpress hız optimizasyonunuzu en iyi şekilde yapmaktadır.
Wordpress web siteniz için en iyi performansı almak istiyorsanız, Fast WP paketleri tercih etmelisiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

7/24 Destek ile her zaman yanınızdayız!