Bulut Yedekleme

Veeam Cloud Connect Backup

LimonHost'un Veeam Bulut yedekleme çözümü ile Fiziksel veya Sanal makinelerinizi olağan üstü durumlara karşı güvende saklıyoruz. Bulut yedekleme çözümü ile şirket içinde oluşabilecek olumsuz durumlardan veri yedeklerinizi koruyun. Veeam’in Cloud Connect özelliği herhangi bir ek donanım ve yazılıma ihtiyaç duymadan yedeklerinizi kolaylıkla bulutta saklamanıza olanak sağlar. Bulut yedekleme ile verileriniz LimonHost’ un Dünya standartlarındaki veri merkezinde saklanır.

Birkaç kolay adımda yedekleme hizmetini başlatın

  • Yedeklerinizi Şirket Dışında Saklayın: Ek Veeam lisansına ihtiyaç duymadan SSL bağlantısı ile fiziksel veya sanal sunucu yedeklerinizi kurumunuz dışında Dünya Standartlarında bir veri merkezinde saklayın.
  • Veeam Konsolundan Yönetim: Yedeklemeyi kendi Veeam konsolunuz üzerinden oluşturun, izleyin ve yönetin. Yönetim için ek hiçbir yazılıma ihtiyaç duymadan bildiğiniz Veeam Yedekleme konsolu üzerinden yönetim sağlayın. Bildirimleri kendiniz istediğiniz gibi ayarlayın.
  • Modern Yedekleme Mimarisi: Yerleşik WAN Hızlandırma ile yedek kopyalama işlemini hızlandırır. Sürekli değişken yedekleme yaparak düşük bağlantı hızlarında bile sorunsuz çalışır.
  • Uçtan uca şifreleme ile Güvenli: Yerleşik WAN Hızlandırma ile yedek kopyalama işlemini hızlandırır. Sürekli değişken yedekleme yaparak düşük bağlantı hızlarında bile sorunsuz çalışır.
  • Tier3 Veri Merkezi: Tüm yedekleriniz LimonHost’ un Dünya Standartlarında Tier3 veri merkezinde ISO27001 Bilgi Güvenliği standartlarında özel veri depolama sistemlerinde saklanır.
Veeam Cloud Restore

Bulut Yedekleme 3-2-1 Kuralı

Önerilen erişilebilirlik kurallarına göre verilerinizin en az 3 kopyası bulunmalı bu kopyalar 2 farklı medyada saklanmalı ve en az 1 tanesi kurumunuz dışında olmalıdır. Veeam Cloud Connect ile verileriniz bir kopyasını rahatlıkla kurumunuz dışında saklayabilirsiniz.

Veeam Cloud Connect Service Provider Hızlı geri yükleme için birincil yedeği kurum içinde tutun. Riski azaltmak için yedeğin ikincil kopyasını şirket dışına bulut yedekleme alanına iletin.
Fiyat bilgisi, ücretsiz danışmanlık ve anında denemek için
Hemen Bilgi Al
Yardıma mı ihtiyacınız var?
7/24 Destek ile her zaman yanınızdayız!