Bakım Anlaşmaları

LimonHost’un servis/ bakım işlerindeki geniş teknik bilgisi ve genç kadrosu ile çağın ilerisinde bir destek deneyimine sahip olursunuz. Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için uygun olan bu hizmetimiz ile günlük sunucu ve son kullanıcı sorunları ile uğraşmadan sadece kendi işinize odaklanırsınız. LimonHost bakım anlaşmalarımız ihtiyaçlarınıza göre çeşitlendirilmiştir. Tam zamanlı IT personeli kiralamadan, saat sınırlı desteğe kadar bakım anlaşması çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir;

A. Full Bakım Anlaşması;

Sınırsız uzaktan ve yerinde bakım anlaşmasıdır. Sunucu ve genel çalışmayı etkileyecek kritik sorunlarda 7 x 24 destek hizmeti verilir. LimonHost bu hizmette sanki kendi bilgi işlem biriminizmiş gibi size hizmet verir.

B. IT Personeli Kiralama ( Outsource );

Tam Zamanlı;

Konusunda uzman IT personelleri ile sizi IT personeli takibi ve gelişiminden kurtararak, sizin tam zamanlı personelinizmiş gibi çalışacak personel kiralama hizmetidir.

Belirli Gün ve Zamanlarda;

Tam zamanlı destekte de sunulduğu gibi hizmet, uzman personel ile önceden belirlenmiş gün ve saatler içerisinde sağlanır.

C. Sayı Sınırlı Bakım Anlaşması;

Müşterinin ihtiyacına göre aylık bir servis sayısı belirlenir ve hizmet kaydı tutularak bu sınırlar içerisinde uzaktan veya yerinde servis hizmeti sunulur.

D. Sadece Uzaktan Bakım Anlaşması;

Bu servis hizmeti sınırlı ve sınırsız olmak üzere iki şekilde veriler. Müşteri tüm isteklerini servis kaydı oluşturarak talep eder, LimonHost Mühendisleri uzak bağlantı yöntemleri ile sorunu en kısa sürede çözer.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
7/24 Destek ile her zaman yanınızdayız!