Amazon Web Services

İşletmenize özel AWS çözümleri LimonHost’ta!

Bulut bilişim çözümleri, veri saklama ve yönetim açısından işletmeler için benzersiz bir fırsat sunar. Amazon Web Services (AWS), bu alanda dünyada en çok kullanılan platformdur. İşletmenize özel servislerle, AWS bulut dönüşümünüzü gerçekleştirerek verimliliğinizi ve güvenliğinizi arttırabilir, maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Amazon Web Services (AWS) Nedir?

Amazon Web Services (AWS), 22 coğrafi bölgede 69 erişilebilirlik alanıyla hizmet veren oldukça kapsamlı ve gelişmiş bir bulut platformudur.

Limonhost Amazon Web Services Hizmetleri

Amazon Web Services Hizmet Detayları

Bulut Çözümleri

BT altyapınızı düşük maliyetli ve yüksek performanslı bulut çözümlerine taşıyarak işletmenizi dijital dönüşüme hazırlayın ve kâra geçin.

Bulut Dönüşümü

Alanında deneyimli AWS uzmanlarımızın desteğiyle, işletmenizin mevcut fiziksel altyapısını her yönüyle bulut ortamına aktarmanıza yardımcı oluyoruz.

Bulut Tabanlı Web ve Mobil Uygulamalar

Web ve mobil platformlardaki uygulamalarınızı yüksek performanslı, güvenli, ölçeklenebilir ve düşük yanıt süreli servislerle AWS’de barındırmanızı sağlıyoruz.

Mimari ve Taşıma

Uzman ekibimizin desteğiyle, fiziksel altyapıdan bulut altyapısına taşınma sürecinde kesinti ve veri kaybı gibi olası riskleri an aza indiriyoruz.

Yönetilen Servisler

AWS, şirketinize kurum içi üstün verimlilik, yüksek sistem güvenliği ve minimum maliyetle maksimum hizmeti getiriyor.

Optimizasyon

AWS yapılandırmanızı ihtiyacınıza göre istediğiniz gibi optimize edebilir, bulut altyapısının sunduğu yüksek verimliliği kâra dönüştürebilirsiniz.

Operasyonel Destek

AWS sertifikalı bulut dönüşüm ekibimiz, hesap planı ve işletim sistemi yönetimi, görüntüleme ve uyarı dahil eksiksiz bir operasyonel destek sunuyor.

Platform Temelleri

Taşınma sırasında ve sonrasında ortaya çıkabilecek hesap yönetimi ve ortam optimizasyonu ihtiyaçlarınız için LimonHost olarak her zaman yanınızdayız.

Neden LimonHost Amazon Web Services Çözümleri ?

AWS çözümleri ile ilgili sorularınız artık cevapsız kalmıyor !

2009 yılında en iyi 500 bilişim şirketine giren, 2015 yılında EuroCloud Awards’ta En İyi Bulut Servis Sağlayıcı ödülünü alan ve 10 yılı aşan sektörel deneyimi, alanında uzman kadrosu ve 7-24 teknik destek hizmeti sağlayan LimonHost, AWS çözümleri ile yanınızda.

Referanslar

Referanslarımızdan Bazıları

LimonHost AWS Hizmeti İle Fark Yaratın

LimonHost'un Amazon Web Services hizmetlerinden faydalanmaya ne dersiniz? Hemen bizimle iletişime geçin ve AWS'nin faydalarını ve detaylarını bir de uzman ekibimizden dinleyin.

Hemen Kullanmaya Başla

Sıkça Sorulan Sorular

Amazon Web Services Hizmetleri ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevapları

Amazon Web Services (AWS), 22 coğrafi bölgede 69 erişilebilirlik alanıyla hizmet veren oldukça kapsamlı ve gelişmiş bir bulut platformudur.

AWS ile mobil uygulamalarınızı geliştirebilir, makine öğrenmesi ( machine learning ) yazılımları gerçekleştirebilir, sanal makineler oluşturabilir, sunucuya gerek kalmadan kodlarınızı çalıştırabilir, geliştirilmiş cloud sistemi ile dosyalarınızı depolayabilir ve veritabanı desteği sayesinde NOSQL vb tablolarınız üzerinde çalışabilirsiniz.

LimonHost’un sunacağı IaaS ve PaaS çözümleriyle, bulut tabanlı web&mobil uygulamalarınızı AWS’de barındırabilirsiniz.

Uzman kadromuz ile birlikte 7-24 kesintisiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Dünya genelinde Amazon.com, Netflix, Twitch, LinkedIn, Facebook gibi şirketler AWS hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Dilerseniz bu konuda LimonHost’un uzman ekibiyle bir görüşme gerçekleştirebilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
7/24 Destek ile her zaman yanınızdayız!