Amazon Web Services

İşletmenize özel AWS çözümleri LimonHost’ta!

Bulut bilişim çözümleri, veri saklama ve yönetim açısından işletmeler için benzersiz bir fırsat mı arıyorsunuz?
İşletmenize Özel Aws Çözümlerine mi ihtiyacınız var?
Bizi Tercih Edenler
Anasayfa > cloud > amazon web services aws
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Bulut çözümleri, veri saklama ve yönetim açısından işletmeler için benzersiz bir fırsat sunar. Amazon Web Services (AWS), bu alanda dünyada en çok kullanılan genel bulut platformdur. İşletmenize özel servislerle, AWS bulut dönüşümünüzü gerçekleştirerek verimliliğinizi ve güvenliğinizi arttırabilir, maliyetlerinizi optimize edebilirsiniz.
Bizimle İletişime Geçin

Taşıma

Taşıma işlemlerinin nasıl olacağı sizi tedirgin etmesin. Alanında uzman kadromuzla sistem geçişlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yönetebiliriz.

Tasarruf ve Optimizasyon

Sistem analizinizi yaparak, ideal çözüm için en uygun maliyeti sağlayabiliriz. AWS kaynaklarını düzenli kontrol ederek, performans odaklı optimizasyon sürecinizi başarıyla gerçekleştirebiliriz.

Faturalama

AWS faturalandırmanızı kredi kartı zorluluğu olmadan, Türkiye’de yerel bir işletmeden alarak kolayca muhasebeleştirmenize destek sağlayabiliriz.

Uzmanlık

Ulaşılabilir AWS uzmanlığını bulmak zor bir iştir.  AWS sertifikasyonuna sahip çözüm mimarlarımızla birlikte iş ihtiyaçlarınıza göre AWS sistemi tasarlayabiliriz.

Mimari ve deployment

Konusunda uzman AWS çözüm mimarlarımız işletmenizin ihtiyacına yönelik mimari yapıyı tasarlar, sizin için oluşturur ve anahtar teslim şeklinde devreye alır.

Yönetim ve Operasyon

Uzman AWS ekibimiz, işletim sistemi dahil 7/24 sürekli operasyonel destek sağlar. İzleme, olay yönetimi ve güncelleme hizmeti.

Güvenlik

Çözüm mimarlarımız, AWS’nin sahip olduğu güvenlik ve uyumluluk belgelerinin yanı sıra mimarinizi oluştururken daima güvenliği ön planda tutar.

İş Sürekliliği

Bulut sistemlerinin sağladığı en büyük olanaklardan biri de iş sürekliliğidir. Uzman ekibimiz iş sürekliliği konusunda ihtiyaçlarınızı dinler ve size en uygun AWS çözümünü sunar.
Limonhost’un Yönetilen
AWS Hizmetleri
LimonHost ekibi, işletmenize özel servislerle AWS bulut dönüşümünüzü gerçekleştirerek, verimliliğinizi ve güvenliğinizi arttırmak ve maliyetlerinizi düşürebilmek adına ihtiyacınız olan desteği sağlar.
Bizi Tercih Edenler
Ekibimizin tüm taleplerini sabırla ve büyük özveri ile karşılamaları bizi çok mutlu etti. Projenin başından sonuna kadar tüm süreçlerde vermiş oldukları teknik destek olağanüstüydü. Platform hakkında geniş bilgi ve deneyime sahip olduklarını, her sorumuzu ve sorunumuzu beklentilerimizin ötesinde kısa sürede çözmüş olduklarında gördük. Sorunsuz, yetkin, yeterli destek ve bilgi isteniyorsa Limonhost doğru adres. Kendilerine teşekkür ediyorum.
Murat Küçük
Satış ve Pazarlama Müdürü
Uzun yıllardır barındırma hizmeti aldığımız Limonhost, AWS Cloud geçiş projemizde bize tam destek oldu.İlerleyen teknolojiye uyum sağlamamız konusunda uzman ekibinin sağladığı, iş sürekliliğimizi ve performansımızı en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen teknolojik ve stratejik önerilerle, mevcut yapımıza en uygun AWS servislerine geçişimizi sorunsuzca tamamladılar. Limonhost ile yıllardır süren iş birliğimizi, yeni bir platformda da yıllarca sürdürmeyi temenni ediyoruz.
Erhan Eröztekin
GMY Danışmalık Müdürü
Dünya’da ve Türkiye’de yayıncılık dinamiklerinin değiştiği bir dönemde Limon Hosting ile çalışmaya başladık. Amazon’daki mevcut hosting yapımızı optimize edip, farklı altyapı ve çözümlerle yönetilmesi oldukça güç trafik ataklarını, Amazon’un mimarisiyle, kendi uygulama becerilerini birleştirerek yönetmemizi sağladılar. Önümüzdeki dönemde karşımıza çıkabilecek farklı ihtiyaçlar için de bizim iş modelimize en uygun çözümleri üreteceklerine inanıyoruz.
Özgür Oğuz
OTT Proje Müdürü
LimonHost AWS Hizmeti İle Fark Yaratın
2009 yılında en iyi 500 bilişim şirketi arasına giren LimonHost, 2019 yılında En Çok Çözüm Üreten AWS İş Ortağı seçilmiştir. 10 yılı aşan sektörel deneyimiyle, alanında uzman kadrosu ve 7/24 teknik destek hizmeti ile LimonHost AWS çözümleriyle yanınızda.
Bizimle İletişime Geçin
Sıkça Sorulan Soru ve Cevaplar
Amazon Web Services Hizmetleri ile ilgili sıkça sorulan sorular ve cevapları
AWS IaaS ve PaaS çözümleri nedir?

Amazon Web Services (AWS), 22 coğrafi bölgede 69 erişilebilirlik alanıyla hizmet veren oldukça kapsamlı ve gelişmiş bir bulut platformudur.

AWS Ne İşe Yarar? Ne İçin Kullanılır?

AWS ile mobil uygulamalarınızı geliştirebilir, makine öğrenmesi ( machine learning ) yazılımları gerçekleştirebilir, sanal makineler oluşturabilir, sunucuya gerek kalmadan kodlarınızı çalıştırabilir, geliştirilmiş cloud sistemi ile dosyalarınızı depolayabilir ve veritabanı desteği sayesinde NOSQL vb tablolarınız üzerinde çalışabilirsiniz.

Mobil Uygulamalarımı Barındırabilir miyim?

LimonHost’un sunacağı IaaS ve PaaS çözümleriyle, bulut tabanlı web&mobil uygulamalarınızı AWS’de barındırabilirsiniz.

Taşıma Süresince Destek Veriyor musunuz?

Uzman kadromuz ile birlikte 7-24 kesintisiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hangi şirketler AWS kullanıyor ?

Dünya genelinde Amazon.com, Netflix, Twitch, LinkedIn, Facebook gibi şirketler AWS hizmetlerinden faydalanmaktadır.

AWS’ye Geçmeli miyim?

Dilerseniz bu konuda LimonHost’un uzman ekibiyle bir görüşme gerçekleştirebilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

7/24 Destek ile her zaman yanınızdayız!