Kurumsal E-Posta

Kurumsal Mail Hosting ile 50 GB depolama ve alan adınıza özel şirket içi sınırsız mail hesabı özelliklerinden faydalanın.

-

0 ₺
00

/ Ay

0 $
0
$

/ Ay

 • 50 GB Posta Kutusu Boyutu
 • Limitsiz Dağıtım Grubu
 • Paylaşılan Takvim ve Kişler
 • Anti Spam Anti Virüs
 • Outlook Web App

-

0 ₺
00

/ Ay

0 $
0
$

/ Ay

 • 50 GB Posta Kutusu Boyutu
 • Limitsiz Dağıtım Grubu
 • Paylaşılan Takvim ve Kişler
 • Anti Spam Anti Virüs
 • Outlook Web App
 • Active Sync Mobil Cihaz desteği

-

0 ₺
0

/ Ay

0 $
0
$

/ Ay

 • 50 GB Posta Kutusu Boyutu
 • Limitsiz Dağıtım Grubu
 • Paylaşılan Takvim ve Kişler
 • Anti Spam Anti Virüs
 • Outlook Web App
 • Active Sync Mobil Cihaz desteği
 • Outlook Lisansı

Kendi Alan Adınız İle Kullanabileceğiniz

Kurumsal Bir E-Posta Hesabı

@alanadiniz.com
 • Kurumsal Kimliğinizi Gösterin
 • Dijital Kimliğinizi Oluşturun
 • Marka İletişiminizi Güçlendirin
 • Dilediğiniz Adresi Kullanın

Kurumsal E-Posta Özellikleri

Şaşırtan Kullanıcı Deneyimi Özellikleri

Micrasoft Exchange Server

LimonHost Outlook Web Application sayesinde her bir kullanıcı kolayca mail hesabı ayarlamalarını yapabilir.

Kolay Web Arayüzü

Sizin için tasarlanmış modern ve kullanıcı deneyimine sahip, dil destekli Web arayüzü ile Limonhost ayrıcalığının tadını çıkartın.

Limon Cloud Yedekleme

LimonHost’un yüksek standartlarındaki veri merkezi olan LimonCloud’ta dosyalarınız hızlıca yedeklenir ve güvenli bir şekilde saklanır.

Maillerinize Her Yerden Erişin

ActiveSync özelliği sayesinde Tüm mobil cihazlarınız ile; e-posta, ajanda, adres defteri ve görevlere her yerden erişebilirsiniz.

SSL Güvenlikli

Bütün mail bağlantılarınız SSL güvenlikli olarak kontrol edilmektedir.

AntiSpam & AntiVirüs Koruması

E-Posta hizmetlerimizde AntiSpam ve AntiVirüs koruması mevcuttur. Gönderilen mailleriniz spam olarak algılanmaz ve gelen spam maillerinin önüne geçilir.

Sınırsız E-posta

Kurum içi sınırsız e-posta açabilir ve tek bir panelden bütün postaları yönetebilirsiniz.

Ücretsiz kurulum ve taşıma

Sizin için kurulum ve taşıma işlemlerini veri kaybı olmadan LimonHost’un uzman ekibi gerçekleştirecek.

Neden Kurumsal E-Posta ?

Maillerinizin Türkiye lokasyonlu sunucularda olması gerekiyorsa Kurumsal eposta tam size göre! Microsoft Exchange email hizmeti LimonHost güvencesi ile Tier3 standartlarına uygun Türkiye lokasyonlu sunucularda barındırılmaktadır.

Outlook ile Entegre Çalışır

Eğer maillerinizi Outlook üzerinden kontrol etmek isterseniz POP3 & IMAP gibi protokolleri ya da Outlook Anywhere protokolü ile doğrudan senkronizasyon sağlayabilirsiniz.

Maillerinizi İstediğiniz Yerden Yönetin

Exchange mail sayesinde mail hesaplarınıza istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. ActiveSync özelliği sayesinde IPhone, Windows Mobile ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız ile; e-posta, ajanda, adres defteri ve görevlere her yerden erişebilirsiniz. Exchange Mail size kesintisiz ve güvenli bir iletişim imkanı sağlar. Aynı zamanda push E‐mail desteği ile anlık outlook bilgilerinize erişebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal E-Posta hizmetleri ile ilgili en çok merak edilen sorular ve cevapları.

Exchange Mail, kurumsal bir mail hizmetidir. Diğer mail tiplerinin aksine mailleriniz Exchange Mail Sunucusu üzerinde tutulur ve hem sabit, hem mobil cihazlarınız için senkronizasyon imkanı sunar. Bu sayede, Exchange Mail hesabınızı kurduğunuz her cihazda, tüm maillerinizi herhangi bir arşiv ya da dosya taşımadan görebilirsiniz.

Günümüzde birçok kurumsal firma, işlerinin büyük bir kısmını mail üzerinden yönetmekte ve mail trafiği hayati bir önem taşımaktadır. Exchange Mail hizmeti, burada sağladığı avantajlar ve süreklilik ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle tüm mobil cihazlarda en eski maillerinize kadar tüm maillerinize ulaşabiliyor olmanız işlerinizi her yerde yönetebilmenizi sağlar. 50GB’a kadar oldukça geniş mail saklama alanı ile birlikte Mailleriniz Cloud altyapısı üzerinde tutulur. Bu sayede bir arşivlemeye de ihtiyaç duymadan maillerinizin tamamını her yerden kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda mail adresinizi cihazlarınıza kurduğunuz anda arşiv dosyanızı taşımaya gerek kalmadan tüm mailleriniz sizin için erişilebilir olacaktır.

Mail trafiği dışında, hem mobil cihazınız hem de masaüstü sistemleriniz ile senkronize olacak şekilde paylaşılabilir ve dağıtılabilir kişi listeleri, takvim ve ajanda hizmeti ile iş sürekliliğinizi arttırmaya yardımcı olacaktır.

Kurumsal E-Posta Antivirüs ve Spam koruması ile zararlı içerikler barındıran mailler filtrelenecek ve güvenli bir mail trafiği sağlayacaktır.

Exchange Mail hizmetinde günlük e-posta gönderme / alma limiti bulunmamaktadır.

Exchange Mail üzerinden gönderebileceğiniz ve alabileceğiniz ek boyutu 25MB’dır.

Exchange Mail hesabınızdan sildiğiniz, hatta silinmiş öğelerden de temizlediğiniz mailler bir süre daha saklanmaya devam etmektedir. Silinmiş öğeleri kurtarma seçeneği ile Silinmiş Öğelerden de kaldırdığınız mailleri geri getirebilirsiniz.

Kurumsal E-Posta, domain adınıza özel olarak açılan ve @domainismi şeklinde kullanılabilen mail hesaplarıdır.

Mail hosting hizmeti bütün cihazlar uyumlu bir şekilde senkronize olarak çalışmaktadır. ActiveSync özelliği sayesinde IPhone, Windows Mobile ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız ile; e-posta, ajanda, adres defteri ve görevlere her yerden erişebilirsiniz.

Kurumsal E-Posta hizmetlerimizin tamamı IMAP ve POP3 desteği sağlamaktadır.

LimonHost Outlook Web Application sayesinde her bir kullanıcı kolayca mail hesabı ayarlamalarını yapabilir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
7/24 Destek ile her zaman yanınızdayız!