Evden Çalışmak Artık Çok Kolay!

Tüm cihazlardan erişim desteği ile ekibinizle online olun!

Ücretsiz Denemeye Başlayın
Anasayfa > cloud > evden calisma aws

Amazon WorkSpaces

Amazon WorkSpaces, güvenli ve yönetilen bir bulut masaüstü çözümüdür. Amazon WorkSpaces ile dünyanın her yerinden uygulamalarınıza, dokümanlarınıza ve masaüstü kaynaklarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz. Tüm veriler şifreli olarak iletilir, lokal bilgisayarda herhangi bir veri saklanmaz. Amazon WorkSpaces’e Windows ve Mac bilgisayarlardan, iPad ve Android tabletlerden ayrıca Chrome ve Firefox tarayıcılardan erişebilirsiniz.
* 30 Haziran 2020’ye kadar 50 kullanıcıya ücretsizdir. Sonrasında Windows için 8 USD/ay + 0,23 USD/saatten başlayan ücretlerle.

Her Yerden Erişim

Amazon WorkSpaces ile şirket çalışanlarınızın verilere ve uygulamalara dünyanın her yerinden erişmelerini sağlayın. Bunun için herhangi bir altyapı yatırımı yapmanıza gerek yok.

Azalan Masraflar

Amazon WorkSpaces ile herhangi bir alt yapı yatırımı yapmanıza gerek olmadan, kullandıkça öde metodu ile kullanmaya başlayabilirsiniz. RAM, CPU gibi daha fazla kaynak ihtiyacı olan kullanıcılarınız için bilgisayar yenilemenize gerek kalmaz. Kullanıcı bazlı kapasite artışlarını anlık olarak Amazon WorkSpaces ile yapabilirsiniz.

Verileriniz Güvende

Ayrı bir VPN yazılımına gerek olmadan tüm veriler Amazon WorkSpaces tarafından şifreli bir şekilde iletilir. Yerel kullanıcı bilgisayarında herhangi bir veri saklanmaz. Hassas verileriniz şifreli formatta saklanabilir.

Amazon Chime

Amazon Chime tek bir uygulama ile dilediğiniz yerden ve dilediğiniz cihazla çalışmanıza olanak sağlar. Amazon Chime ile aynı anda onlarca kişi ile sesli veya görüntülü görüşmeleri yapabilir, kolaylıkla ekranınızı paylaşabilir, birebir veya ekiplerinizle sohbet edebilirsiniz. Voice Connector ile SIP destekleyen hatlardan kendi numaranızı kullanarak dış aramalar yapabilir ve gelen aramaları karşılayabilirsiniz.
* 30 Haziran 2020’ye ücretsizdir. Sonrasında kullandıkça öde metodu ile günlük 3USD veya 15USD/ay ile başlayan ücretlerle.

Her Yerden Sohbet

Amazon Chime kullanarak tek bir uygulama ile her yerden online sohbet edebilirsiniz. Bunu herhangi bir cihaz kısıtlaması olmadan yapabilirsiniz. Amazon Chime tüm akıllı telefonlarlada, Windows ve Mac bilgisayarlarda desteklenir.

Toplantılarınızı Her Yerden Yapın

Amazon Chime, ekibiniz ve dış kişilerle görüntülü veya sesli toplantılar organize etmenize olanak sağlar. Toplantılar sırasında ekranınızı veya pencerenizi paylaşabilir, sunumlar yapabilirsiniz. Ekran kontrolünüzü başka bir katılımcıya verebilirsiniz. Katılımcılar bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlarından bağlantı sağlayabilir.

Ekip Çalışması

Ekip arkadaşlarınızla herhangi bir limit olmadan sohbet odaları oluşturabilir, toplu görüşmeler yapabilir ve 50MB’a kadar dosya paylaşımları yapabilirsiniz. Durum görüntüleme ile ekip arkadaşlarınızın müsaitlik durumlarını kontrol edebilirsiniz.

Amazon WorkDocs

Amazon WorkDocs dosyalarınıza dilediğiniz yerden güvenli şekilde erişmenizi sağlayan bir Amazon Web Services hizmetidir. WorkDocs ile kolaylıkla içerik oluşturup bunu diğer ekip arkadaşlarınızla güvenli olarak paylaşabilirsiniz. Tüm dosyalarınız Amazon bulut servisinde depolanır.
* Amazon WorkSpaces ile birlikte her bir kullanıcı için 50GB’a kadar ücretsizdir.

Her Yerden Erişim

Amazon WorkDocs ile hem dosyalarınızı güvenli bir şekilde Amazon bulutunda saklayın hem de dilediğiniz yerden dosyalarınıza erişin. Davetler oluşturarak şirketiniz dışındaki kişilerle güvenli olarak dosya paylaşımında bulunun.

Mobil Cihazlardan Erişim

Dosyalarınıza sadece kişisel bilgisayarınızdan değil akıllı telefonlarınız ve web tarayıcılar üzerinden de erişim sağlayın. WorkDocs mobil uygulamasını Apple Store ve Android Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Güvenlik

Amazon WorkDocs üzerine kaydettiğiniz tüm dosyalar dünyanın en büyük global bulut sağlayıcısında saklanır. Bu sayede bilgisayarınızda oluşabilecek virüs ve arıza gibi durumlarda verileriniz kaybolmaz. Amazon WorkDocs dünyanın en gelişmiş güvenlik standarları ISO, GDPR, HIPAA ve PCI DSS ile uyumludur.
** Bu web sitesinde yazılı olan ürün ve hizmetlerin isimleri, ilgili sahiplerinin ticari markaları ya da tescilli ticari markalarıdır.
"Üç yıl önce tüm BT altyapımızı LİMONHOST ile AWS'e taşıdık. Farklı noktalarda ve zaman dilimlerinde çalışan ofislerimiz olduğundan bizim için en önemli konu dosya ve uygulamalarımıza her yerden güvenli bir şekilde ulaşmaktı. LİMONHOST’ un önerisi Amazon WorkSpaces oldu. Amazon WorkSpaces ile tüm çalışanlarımız diledikleri yerden güvenli bir şekilde masaüstlerine erişebiliyor. Bu sayede çalışma verimliliğimizi ve esnekliğimizi artırabildiğimiz çalışma koşullarını sağladık. Ayrıca kullanıcı donanımlarını değiştirmek zorunda kalmadığımız için donanım maliyetlerimizi düşürme avantajı yakaladık. AWS çözüm partnerimiz LİMONHOST’un uzman ekibinin desteği için teşekkür ederiz. "

LimonHost AWS Hizmeti İle Fark Yaratın

2009 yılında en iyi 500 bilişim şirketi arasına giren LimonHost, 2019 yılında En Çok Çözüm Üreten AWS İş Ortağı seçilmiştir. 10 yılı aşan sektörel deneyimiyle, alanında uzman kadrosu ve 7/24 teknik destek hizmeti ile LimonHost AWS çözümleriyle yanınızda.
Bizimle İletişime Geçin

Sıkça Sorulan Soru ve Cevaplar

Amazon WorkSpaces nedir?

Amazon WorkSpaces, güvenli ve yönetilen bir bulut tabanlı masaüstü hizmetidir. Amazon WorkSpaces ile sadece birkaç dakika içinde Windows veya Linux bilgisayarınızı oluşturup dünyanın dört bir yanından bağlantı sağlayabilirsiniz.

Amazon WorkSpaces ile kullanılabilecek işletim sistemleri nelerdir?

Amazon WorkSpaces, Windows ve Linux işletim sistemleri ile birlikte sunulmaktadır. Windows10 masaüstü deneyimi, Windows Server2016 ile sağlanmaktadır. Eğer kuruluşunuza ait uygun Windows işletim sistemi lisansınız varsa bunu beyan ederek Amazon WorkSpaces ile kullanım sağlayabilirsiniz.

Amazon WorkSpaces kullanmak için neye ihtiyacım var?

Amazon Workspace'e desteklenen tüm cihazlardan bağlanabilirsiniz. Bunun dışında gerekli olan tek şey internet bağlantısıdır.

Amazon Chime nedir?

Amazon Chime, kullanımı kolay bir uygulama servisi ve yüksek kalitede online toplantı yapmanızı sağlayan iletişim hizmetidir. Tek bir uygulama ile online toplantılar, video konferanslar planlayabilir ve bunlara katılabilirsiniz. Kurumunuz içinden veya dışından kişilerle sohbet edebilirsiniz.

Amazon WorkDocs nedir?

Amazon WorkDocs kullanıcı verimliliğini arttıran, yönetim kontrolleri ve geri bildirim özellikleri sağlayan, yönetilen ve güvenlikli bir kurumsal depolama ve dosya paylaşım hizmetidir.

Hangi cihazları kullanarak Amazon WorkDocs’ta sakladığım dosyalara erişebilirim?

PC, laptop, tablet veya akıllı telefonunuzdan web tarayıcı kullanarak dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden dosyalarınıza güvenle erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz uygulamasını indirerek bu uygulama üzerinde de erişim sağlayabilirsiniz. Uygulamayı Apple Store veya Google Play marketten rahatlıkla indirebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

7/24 Destek ile her zaman yanınızdayız!