Wordpress Hosting

Hızlı ve Kolay Yönetilen WordPress Hosting Çözümü
0
7
.89$
.62 ₺
/ay
'dan başlayan fiyatlarla

Yönetilebilir WordPress Hosting Paketleri

FastWP Hosting platformumuz ile işinizi veya kişisel bir hobinizi büyütmek için en uygun planı seçin.
FastWP Starter
Yeni başlayanlar için
 
2
25
.99$
.49₺
/ay
0
.89$
/ay
7
.62₺
/ay
Yenileme Fiyatları


 • 1 Web Sitesi
 • 10 GB Disk
 • 25.000 Ziyaretçi
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz .me Alan Adı
 • Litespeed
 • Yedekleme
FastWP Plus
Sitesinde performans arayanlar için
3
34
.99$
.02₺
/ay
0
.99$
/ay
8
.46₺
/ay
Yenileme Fiyatları


 • 1 Web Sitesi
 • 30 GB Disk
 • 100.000 Ziyaretçi
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz .me Alan Adı
 • Litespeed
 • Otomatik Yedekleme
FastWP Pro
En iyi WordPress performansı için
9
85
.99$
.17₺
/ay
2
.99$
/ay
25
.52₺
/ay
Yenileme Fiyatları


 • 5 Web Sitesi
 • Limitsiz Disk
 • 500.000 Ziyaretçi
 • Ücretsiz SSL
 • Ücretsiz .me Alan Adı
 • Litespeed
 • Otomatik Yedekleme
FastWP Premium
Özelleştirilebilir Wordpress;
Yönetilebilir Wordpress hosting'inizi mimari izolasyon, yedeklilik, yönetilen güvenlik, uygulama performansı izleme özelliklerini uzman desteği ile siz tasarlayın.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hızlı ve Kolay Kurulum

Türkçe arayüzüne sahip (istenildiğinde farklı bir dil ile değiştirilebilir.) Yönetilen WordPressHosting hizmeti, WordPress siteler için optimize edilmiştir. Teknik bilgiye ihtiyacınız olmadan, tek tıkla kurulum özelliğini içeren FastWP, web sitelerinizin yönetimi konusundasize en hızlı WordPress Hosting deneyimini sunar. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an deneyimli teknik ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Şimdi Satın Al

Tek Noktadan Otomatik Güncelleme

Eklenti ve temaların güncellemelerini takip etmektam bir zaman kaybıdır. Tek noktadan otomatik güncelleme özelliğine sahip FastWP Wordpress Hosting ile sitenizin her zaman güncel olduğundan emin olabilirsiniz. FastWP, temelWordPress dosyalarını, temalarınızı veeklentilerinizi otomatik olarak günceller. Otomatik güncelleme seçeneği, tüm WordPress Hosting paketlerinde bulunur. Dilerseniz WordPress sitelerinizi manuel seçim ile de güncelleyebilirsiniz.

Şimdi Satın Al

Tek Noktadan Eklenti ve Tema Değiştirebilme

FastWP, WordPress sitenizi geliştirmek ve barındırmak için en iyi platformdur. Eklenti ve tema seçimlerinizi tek bir noktadan değiştirebilme özelliğine sahiptir. WordPress sitenizde yapacağınız değişikliklerin tek tıkla değiştirilebilmesi zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Geliştiriciler tarafından düzenli olarak güncellenen tema ve eklentileri, kolay yönetim paneli üzerinden tek tıkla yönetebilirsiniz.

Şimdi Satın Al

Periyodik ve Otomatik Yedekleme

FastWP Wordpress Hosting’in otomatik yedekleme özelliğiyle WordPress siteleriniz günlük, haftalık veya aylık olarak yedeklenir. FastWP kontrol panelinden yedeklerine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu sayede olası veri kayıplarını önleyebilirsiniz. Yedekleme işlemini ister otomatik ister manuel seçeneğiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi Satın Al

Yüksek Güvenlik

Yönetilebilir WordPress Hosting hizmetimiz her zaman en güncel güvenlik uygulamalarıyla Limonhost alt yapımız 7/24 destek sistemlerimiz tarafından korunur.

Gelişmiş koruma sistemimiz web sitenizi kesintisiz yönetirken kötü amaçlı yazılım ve saldırılardan korunmanızı sağlar. Tüm paketlerimizde temel DDoS koruması ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Şimdi Satın Al

Kesintisiz ve En Hızlı WordPress Hosting

Yönetilen WordPress Hosting hizmeti, tamamı yedekli, yüksek RAM ve CPU kaynağına sahip sunucular üzerinde çalışır. FastWP, %99.9 uptime oranını garanti eder. Limonhost mühendisleri FastWP alt yapısını 7/24 izler ve ek kaynaklara ihtiyaç duyulduğunda, bu kaynakları anında sisteme ekler.

Yönetilen WordPress ürünümüz, klasik WordPress Hosting hizmetinden farklı olarak "LSCache" ve "LiteSpeed" desteği ile en hızlı WordPress deneyimini sunar.

Şimdi Satın Al

Otomatik Site Transferi

Yönetilen WordPress Hosting hizmetini satın alan tüm müşterilerimiz, otomatik taşıma için optimize edilmiş WP transfer aracı ile WordPress sitelerini ücretsiz olarak taşıyabilir. WP transfer aracı, sizin için web sitenizin kesintisiz taşıma hizmetini iki kolay adımda gerçekleştirir.

Kolay yönetilen panel sayesinde web sitenize ait alan adınızı yazmanız ve transfer et tuşuna basmanız yeterlidir. Web sitenizin transfer işlemini başlatmak için yardıma ihtiyacınız olması halinde, deneyimli teknik ekibimizden online yardım alabilirsiniz.

Şimdi Satın Al
Neden FastWP?
Yüksek Performanslı Yönetilebilir WordPress Hosting'in Benzersiz Özelliklerini Keşfedin!
Bakım Modu
WordPress sitenizi tek tuşla bakım moduna alabilir, arka planda sitenizi güncellemeye devam edebilirsiniz.
Kolay Taşıma
WP Transfer aracı ile Wordpress sitenizi, 2 adımda kolayca transfer edebilirsiniz.
Geliştirme, Test ve Canlı Ortamları
Tek bir panel üzerinden staging desteği ile backup alabilir, geliştirme ve test sürecinizi canlı ortama aktarabilirsiniz.
CDN Desteği
CloudFlare CDN ile dosyalarınızı bulut sunucuda tutarak daha hızlı bir wordpress hosting deneyimi yaşayın.
Ücretsiz .me Domain ve SSL
WPAutoSSL aracı ücretsiz LetsEncript SSL’i otomatik olarak yükler ve otomatik olarak yeniler.
Git Entegrasyonu
GitHub üzerinde geliştirdiğiniz pluginleri git entegrasyonuyla kolayca aktarabilirsiniz.
Sıkça Sorulan Soru ve Cevaplar
FastWP Hosting nedir, nasıl alınır ve aradığınız diğer tüm cevaplar burada.
WordPress nedir?

WordPress® blog ve web sitesi oluşturma alanında dünya standardı kabul edilen bir içerik yönetim sistemidir. Wordpress ‘in çok tercih edilmesinin en önemli noktası yazılım ya da kod bilgisine gerek duymadan bir Word dokümanı düzenler gibi sayfa yayınlayabilmenizdir. Wordpress ile bireysel bir blog sayfasından büyük ticari bir web sitesine kadar her ölçekte web sitesini kolaylıkla oluşturabilirsiniz. LimonHost’ un Wordpress hosting hizmeti ile müşteri panelinden tek tuşla anında Wordpress sitenizi oluşturabilirsiniz. Builtwith.com’ un yaptığı araştırmaya göre dünya üzerinde yaklaşık 18 milyar web sitesi Wordpress kullanmaktadır. Bu da yaklaşık tüm web sitelerinin %30’una denk gelmektedir. Wordpress hosting hizmetimizi alarak sizde hemen Wordpress ’in avantajlarında ve kullanım kolaylıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

WordPress tema nedir?

Wordpress teması, sitenizin görümünü değiştirecek bir tasarım şablonudur. Wordpress yönetim panelinizde kolaylıkla tema seçebilir ve yükleyebilirsiniz. Wordpress’ in sağladığı binlerce ücretsiz temadan birini seçebileceğiniz gibi ücretli Wordpress teması sağlayan sitelerden de bir tema alıp kolaylıkla Wordpress sitenize tema yükleyebilirsiniz.

Wordpress hosting nedir?

Wordpress hosting, Wordpress kullanıcıları için özel olarak konfigüre edilmiş hosting paketlerine verilen genel isimdir.

WordPress eklentisi nedir?

Wordpress ücretsiz temalar sunduğu gibi bünyesinde ücretsiz binlerce eklentiyi de barındırır. Bunları Wordpress yönetim panelinizden kolaylıkla arayıp sayfanıza entegre edebilirsiniz. Bu eklentiler ek bir kod bilgisine ihtiyaç duymadan Wordpress sayfanıza yeni özellikler eklemenize yaracaktır. Örneğin bir kayıt ya da anket formunu ücretsiz eklentileri arayarak sitenize dahil edebilirsiniz.

FastWP Nedir?

FastWP Wordpress hosting, Limonhost ekibinin Wordpress kullanıcıları için hazırladığı, daha yüksek hızlı performansa sahip SSD’leri, kendi kendine yedekleme alabilen, yüksek CPU ve RAM kaynağına sahip geliştirilmiş hosting paketidir.

FastWP nin farkı nedir?

FastWP hosting paketini satın almanız halinde Wordpress siteniz için manuel güncelleme yapmanıza gerek kalmayacak, web siteniz için haftalık - aylık periyotlarda otomatik olarak güncellenecek, ücretsiz sunduğumuz LSCache ve LiteSpeed desteği ile çok daha hızlı bir web sitesi deneyimi yaşayacaksınız.

Web sitemin yedeğini nasıl alabilirim?

FastWP sayesinde Wordpress siteniz için ekstradan yedek alma işlemleri ile uğraşmanıza gerek kalmayacak. Seçtiğiniz pakete göre günlük - haftalık - aylık olarak site yedeğiniz otomatik olarak yedek alınacaktır.

Litespeed desteği nedir?

Wordpress sitenizi önbelleğe alarak sitenizin performansının artmasını ve daha hızlı açılmasını sağlar. Böylelikle PageSpeed puanınızı yükseltebilir, kullanıcı deneyiminizi artırabilirsiniz.

WordPress kurulumunu nasıl yapabilirim?

Özel olarak hazırlamış olduğumuz FastWP paketini satın aldığınızda wordpressin en güncel sürümü kurulu olarak hesabınız açılacaktır. Sizin harici olarak wordpress kurulumu yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Wordpress ile e-ticaret sitesi açabilir miyim?

Wordpress üzerindeki eklentileri kullanarak web sitenizi bir e-ticaret sistemine dönüştürebilir bu sayede sipariş alabildiğiniz gibi ödeme sistemleri ile entegrasyonunu sağlayarak Wordpress siteniz üzerinden ödemede alabilirsiniz. Buna en güzel örnek Woocommerce eklentisi olacaktır. Woocommerce dünyada en çok tercih edilen Wordpress e-ticaret eklentisidir. Wordpress eklentiler bölümünden bu eklentiyi kolaylıkla kurabilirsiniz.

Wordpress Sitemi Limonhost’a Nasıl Taşıyabilirim?

FastWP yönetim panelinden tek tuşla sitenizi transfer edebilirsiniz.

SSD Altyapılı sunucu ne demek?

Normal disklerde okuma yazma hızı 150/Ms olarak ölçülüyorken SSD disklerde bu hız 560/Ms’ye kadar çıkabilmektedir. Sunucularımızda kullandığımız SSD diskler sayesinde web siteleri daha hızlı çalışır ve yüksek hızlı performans gösterir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

7/24 Destek ile her zaman yanınızdayız!