Wordpress Hosting

Yüksek performanslı Wordpress deneyimini yaşayın.

En iyi fiyat
EN İYİ FİYAT!
15 gün iade garantisi
15 GÜN İADE GARANTİSİ
Ücretsiz alan adı
ÜCRETSİZ ALAN ADI
Web sitenizi özelleştirin
Size uygun temayı seçtikten sonra fontları, renklerinizi belirleyin, logonuzu ekleyin. Ziyaretçilerinizi benzersiz bir site ile karşılayın.
Limitsiz eposta
İstediğimiz yerden yönetin
İstediğiniz yerden sitenizi yönetin
Cep telefonlarınızdan web sitenizi kurabilir ve yönetebilirsiniz. Pek çok cihazla uyumlu temalardan birini seçebilirsiniz.
E-ticaret desteği
Web sitenizi bir e-ticaret sistemine dönüştürebilir bu sayede sipariş alabildiğiniz gibi ödeme sistemleri ile entegrasyonunu sağlayarak Wordpress siteniz üzerinden ödemede alabilirsiniz.
Eticaret desteği
7x24 saat
7/24 Müşteri Desteği
Profesyonel ekibimiz, ihtiyacınız olan her anda size destek olmak için hazır.
Kendinize özel web sitesi
Kendinize özel web sitesi oluşturun
Alan adınınızı seçin, temanızı belirleyin ve sitenizi kurmaya başlayın. Eğer bir işletmeniz varsa, blog kurmak istiyorsanız ya da kişisel bir web siteniz olsun istiyorsanız, mutlaka size uygun bir tema vardır.
Sıkça Sorulan
Soru ve Cevaplar
Wordpress hosting nedir, nasıl alınır ve bir çok soruya daha cevaplar burada.

WordPress® blog ve web sitesi oluşturma alanında dünya standardı kabul edilen bir içerik yönetim sistemidir. Wordpress ‘in çok tercih edilmesinin en önemli noktası yazılım ya da kod bilgisine gerek duymadan bir Word dokümanı düzenler gibi sayfa yayınlayabilmenizdir. Wordpress ile bireysel bir blog sayfasından büyük ticari bir web sitesine kadar her ölçekte web sitesini kolaylıkla oluşturabilirsiniz. LimonHost’ un Wordpress hosting hizmeti ile müşteri panelinden tek tuşla anında Wordpress sitenizi oluşturabilirsiniz. Builtwith.com’ un yaptığı araştırmaya göre dünya üzerinde yaklaşık 18 milyar web sitesi Wordpress kullanmaktadır. Bu da yaklaşık tüm web sitelerinin %30’una denk gelmektedir. Wordpress hosting hizmetimizi alarak sizde hemen Wordpress ’in avantajlarında ve kullanım kolaylıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Wordpress kurulumunu LimonHost hosting paketlerinden herhangi birini satın aldıktan sonra cPanel veya Plesk panel üzerinden birkaç kolay adımda tamamlayabilirsiniz. Bunun için herhangi bir kod ya da yazılım bilgisine ihtiyaç duymazsınız. Kurulumu ile ilgili Youtube videomuzu izleyerek nasıl yapıldığını hemen öğrenin.

Wordpress teması, sitenizin görümünü değiştirecek bir tasarım şablonudur. Wordpress yönetim panelinizde kolaylıkla tema seçebilir ve yükleyebilirsiniz. Wordpress’ in sağladığı binlerce ücretsiz temadan birini seçebileceğiniz gibi ücretli Wordpress teması sağlayan sitelerden de bir tema alıp kolaylıkla Wordpress sitenize tema yükleyebilirsiniz.

Wordpress ücretsiz temalar sunduğu gibi bünyesinde ücretsiz binlerce eklentiyi de barındırır. Bunları Wordpress yönetim panelinizden kolaylıkla arayıp sayfanıza entegre edebilirsiniz. Bu eklentiler ek bir kod bilgisine ihtiyaç duymadan Wordpress sayfanıza yeni özellikler eklemenize yaracaktır. Örneğin bir kayıt ya da anket formunu ücretsiz eklentileri arayarak sitenize dahil edebilirsiniz.

Wordpress üzerindeki eklentileri kullanarak web sitenizi bir e-ticaret sistemine dönüştürebilir bu sayede sipariş alabildiğiniz gibi ödeme sistemleri ile entegrasyonunu sağlayarak Wordpress siteniz üzerinden ödemede alabilirsiniz. Buna en güzel örnek Woocommerce eklentisi olacaktır. Woocommerce dünyada en çok tercih edilen Wordpress e-ticaret eklentisidir. Wordpress eklentiler bölümünden bu eklentiyi kolaylıkla kurabilirsiniz.

Haberdar olun
E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun..