12 AY TAKSİT
FIRSATI!

Cpanel Reseller Hosting

Tek panelden kolay ve esnek müşteri yönetim hizmeti

 • %100 SSD Disk
 • cPanel - Plesk Panel
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Ücretsiz Taşıma
%35 Tasarruf Edin!
Limon Bayi 20
Yeni başlayanlar için en ideal fiyat
6
.70$
/ay
Limon Bayi 50
Çoklu web sitesi kullanımı için en ekonomik fiyat
14
.74$
/ay
Bayi Limitsiz
Sınırsız ve yüksek performanslı web siteleri için profesyonel çözüm
22
.75$
/ay
Limon Bayi 20
Web Sitesi
20 Adet
Depolama Alanı
50 GB
Trafik Limiti
Sınırsız
E-Posta Hesabı
Sınırsız
MySQL Veritabanı
20 Adet
cPanel - Plesk Panel
Ücretsiz Yedekleme
Ücretsiz SSL
Limon Bayi 20
6
.70$
/ay
Limon Bayi 50
Web Sitesi
50 Adet
Depolama Alanı
100 GB
Trafik Limiti
Sınırsız
E-Posta Hesabı
Sınırsız
MySQL Veritabanı
50 Adet
cPanel - Plesk Panel
Ücretsiz Yedekleme
Ücretsiz SSL
Limon Bayi 50
14
.74$
/ay
Bayi Limitsiz
Web Sitesi
Sınırsız
Depolama Alanı
100 GB
Trafik Limiti
Limitsiz
E-Posta Hesabı
Sınırsız
MySQL Veritabanı
Sınırsız
cPanel - Plesk Panel
Ücretsiz Yedekleme
Ücretsiz SSL
Bayi Limitsiz
22
.75$
/ay
* Fiyatlar 12 aylık alımlarda geçerli aylık maliyeti ifade eder.

CPanel Reseller Hosting

Kendi işini yapmak isteyenler, müşteri portföyüne tek bir platformdan çözüm sunmak isteyenler ve kendi hosting hizmetini sunmak isteyenler için en ideal çözümlerden birisi olan CPanel Reseller Hosting, Limonhost güvencesi ile tercih edebileceğiniz en ekonomik ve güvenilir altyapılar ile alabileceğiniz hizmetlerden bir tanesi. Tek panel üzerinden farklı web sitelerinin işlemlerini takip edebilmeyi mümkün kulan CPanel Reseller Hosting hizmeti ile işinizi güçlendirmek, büyütmek ve bir adım ileriye taşımak elinizde.

Sınırsız bayi hosting seçeneklerini en ekonomik fiyatlar ile sunan Limonhost ile işinizi istediğiniz özgürlükle kontrol edebilir, tüm müşterilerinize en kaliteli hizmeti konforlu bir şekilde verebilirsiniz. Limonhost bayi hosting paketleri her ihtiyaca cevap verecek şekilde sunulduğu için farklı tipte işletmeler ve freelancerlar tarafından tercih edilebiliyor. Bir web yazılım firması için sınırsız web sitesi kaydı yapılabilen paketler daha çok öne çıkarken freelancer web tasarımcılar için 20 domain kaydedilebilen hosting paketleri çok daha avantajlı oluyor. Her pakette ücretsiz yedekleme, ücretsiz SSL, kaydedilecek domain sayısı kadar MySQL veritabanı gibi özellikler sunan Limonhost ile işinize değer katmak elinizde. Özelleştirilebilir DNS, kolay kurulum, Türkçe veya İngilizce kullanılabilen panel, sınırsız trafik desteği ve 7/24 müşteri desteği gibi ayrıcalıklara sahip olmak için Limonhost tarafından en ekonomik hosting fiyatları ile sunulan en kaliteli hosting hizmetlerini karşılaştırarak size uygun olan seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz. Değişen ihtiyaçlarınıza göre kolay bir şekilde paket değişimi yapabileceğiniz Limonhost, teknolojik altyapısı ile sadece işinize odaklanmanıza yardımcı olur.
Bu Ürünlerden Birine mi İhtiyacınız Var?
Wordpress Hosting
Kişisel kullanım için.
0.89 $29.08₺ 'dan başlayan fiy.
Hemen İncele
 • 1 Web Sitesi
 • 10 GB Depolama
 • 500 GB Trafik
 • 100 E-Posta Hesabı
Kurumsal Hosting
Kurumsal Siteler İçin
4.00 $65.03₺ 'dan başlayan fiy.
Hemen İncele
 • 1 Web Sitesi
 • 10 GB Depolama
 • 500 GB Trafik
 • 100 E-Posta Hesabı
Windows Hosting
Asp.net .net Siteler İçin
1.99 $65.03₺ 'dan başlayan fiy.
Hemen İncele
 • 1 Web Sitesi
 • 10 GB Depolama
 • 500 GB Trafik
 • 100 E-Posta Hesabı
Vps Server
Çoklu Barındırmalar İçin
4.50 $147.05₺ 'dan başlayan fiy.
Hemen İncele
 • 1 v CPU
 • 1 GB Ram
 • 20 GB HDD
 • 40 Gbps Network

Sıkça Sorulan Soru ve Cevaplar

Bayi Hosting ve Reseller Hosting hizmetleri ile ilgili merak ettiğiniz sorular ve cevapları
cPanel Reseller Hosting Nedir?

Birden çok internet sitesi olan ya da kullanıcılarına hosting sunmak isteyen kişiler için hazırlanmış olan hosting paketleri cPanel reseller hosting paketleridir. Bayi hosting olarak da bilinen bu pakette Limonhost’tan aldığınız barındırma alanını varsa birden fazla siteniz için kullanabildiğiniz gibi kendi müşterilerinize de verebilirsiniz. WHM kontrol paneli ile kendi paketlerinizi oluşturarak müşterilerinize hosting kaynağı sunmak mümkün olmaktadır.

cPanel Reseller Hosting Paketiyle Sabit IP Kullanabilir Miyim?

cPanel reseller hosting paketi sahibi Limonhost kullanıcıları sabit IP kullanabilmektedir. Limonhost üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesabınızdan sabit IP satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bayi Hosting paketleri arasındaki farklar nedir?

Bayi Hosting paketlerinde, Paylaşımlı Hosting üzerinden verilen Limon Bayi 20 ve Limon Bayi 50 paketlerinde kullanabileceğiniz web sitesi ve disk alanı gibi limitler vardır. Limon Bayi Limitsiz paketinde ise size ait bir Paylaşımsız sunucunuz vardır ve bu sunucu üzerindeki tüm yönetim size ait olur. Dilediğiniz Hosting paketiniz oluşturabilir, limitsiz web sitesi barındırabilirsiniz.

cPanel Reseller Hosting Yönetim Paneli Nedir?

cPanel reseller hosting yönetim paneli, Limonhost’tan aldığınız reseller hosting paketini yöneteceğiniz WHM paneldir. WHM panel üzerinden kullanıcılarınız için hosting paketleri oluşturabilir ve çeşitli sınırlamalar yapabilirsiniz. WHM panel ile tüm hosting paketlerinizi tek bir yerden yönetme imkanınız bulunmaktadır. Yine bu paneli kullanarak kullanıcılarınıza cPanel hesapları açabilirsiniz.

cPanel Reseller Hosting Paketindeki Özellikler Nelerdir?

cPanel reseller hosting paketlerinde kullanıcıların hem ihtiyaçlarına göre alanlar oluşturması hem de bu alanları yönetebilmesi için WHM panel bulunmaktadır. Ayrıca Limonhost’un kullanıcıları için sunduğu ücretsiz yedekleme hizmeti sayesinde reseller hosting paketiniz otomatik olarak yedeklenmektedir. Bu yedekleme sayesinde bir problem yaşanız bile veri kaybı riskiniz minimumdadır. Reseller hosting paketlerinde trafik ve e-posta sınırı da bulunmamaktadır. Bu sayede siz de müşterilerinizin sınırsız hosting avantajlarından yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

cPanel Reseller Hosting Fiyatları Nelerdir?

Limonhost her kullanıcının farklı ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıcılarına birden fazla seçenek sunmaktadır. Size en uygun paketi seçerek hemen hosting hizmeti vermeye başlayabilirsiniz. Bu seçeneklerde ise size sunulanlara göre değişiklikler meydana gelmektedir. 12 taksit fırsatı ve peşin ödemelerde fiyat avantajı sayesinde uygun fiyata cPanel reseller hosting sahibi olabilirsiniz.

Neden cPanel Reseller Hosting Seçmeliyim?

cPanel dünyada en çok tercih edilen kontrol panellerinin başında gelmektedir. Linux altyapısına sahip sunucular için en çok kullanılan panel olan cPanel grafik arayüzü sayesinde günlük kullanıcıların bile kolay bir şekilde internet sitesi yayınlamasını mümkün hale getirmektedir. Bununla beraber siz de Limonhost’tan aldığınız kaliteli hizmeti müşterilerinize sunabilmek için farklı cPanel reseller hosting paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Need help?

We are always here for you with our 24/7 Support!