%100 AWS Altyapısı ile

Premium WordPress Hosting

AWS Gücünü Kolayca Yönetin
LimonHost ’un WordPress için özel geliştirdiği Yönetilen WordPress Hosting hizmeti. Amazon Web Services ’in küresel altyapısı ile en hızlı WordPress deneyimine sahip olun.

Amazon Web Services

WordPress siteniz Amazon Web Services’in hızlı ve güvenilir alt yapısında barındırılır. Amazon‘un üst düzey ağ bağlantı kapasitesi ile web sitenize en hızlı erişim AWS dünyanın 245 ülkesindeki küresel alt yapısı ile bir numaralı genel bulut servis sağlayıcısıdır.

Wordpress’e Özel Sunucu Ortamı

LimonHost ’un Premium WordPress Hosting hizmeti ile CPU, Ram ve Disk gibi kaynakları başka web siteleri ya da kullanıcılar ile paylaşmazsınız. Her bir site AWS ’in yeni nesil alt yapısında birbirinden ayrı sunucular ile hizmet verir. Dedike kaynaklar ile WordPress sitenizden en iyi performansı alırsınız.

Kullanıcı Dostu WordPress Yönetim Paneli

Günümüzde yönetilen WordPress hosting servisleri sayesinde, internet sitesi düzenlemeye yönelik hiçbir tecrübesi olmayan kullanıcılar bile site sahibi oluyor. Limonhost’un kullanıcılarına sunduğu kolay kullanıma sahip WordPress yönetim paneli ile sitenizi düzenlemek, güncellemek ve içeriğinde değişiklikler yapmak oldukça kolay. Premium WordPress hosting sayesinde kodlama bilginiz olmadan internet sitesi sahibi olabilir ve herhangi bir problem yaşamadan sitenizi yönetebilirsiniz.

Daha Hızlı WordPress Admin Paneli

WordPress admin paneli sitenizi yönettiğiniz bir merkezdir ve sitenizle ilgili her türlü araca buradan erişirsiniz. Limonhost’un AWS altyapısı sayesinde admin panelinde yer alan araçlarınızı hiçbir takılma olmadan kullanabilirsiniz. WordPress admin paneli zaman veritabanındaki problemler, kullanılan araçların sayısının artması gibi nedenlerle zaman içerisinde yavaşlar. Ancak AWS altyapılı Premium WordPress Hosting ile ihtiyacınız olan tüm araçları ihtiyaç duyduğunuz anda kullanıma hazır bulabilirsiniz.

Tüm WordPress Eklentileri için Maksimum Performans

WordPress sitelerin olmazsa olmazlarından bir tanesi de eklentilerdir. WordPress eklentileri ile sitenizde yapamayacağınız şey bulunmuyor. Ancak çok fazla eklenti sitenizi yavaşlatmaya neden oluyor. Limonhost’un Premium WordPress hostingi ile, sitenizin hızından taviz vermeden istediğiniz kadar eklenti kullanabilirsiniz. Maksimum performans ile ziyaretçilere benzersiz bir deneyim sunarken, istediğiniz özelliklerden vazgeçmek zorunda kalmayın.

Benzersiz Web Vitals Değerleri ile Kusursuz SEO Altyapısı

Eğer bu alanda tecrübeli değilseniz Web Vitals size bir anlam ifade etmeyebilir. Ancak siteniz için bu değerler hayatidir. Yüklenme, etkileşim ve görsel tutarlılık değerlerinin oluşturduğu Web Vitals, SEO performansını önemli ölçüde etkiliyor. Limonhost’un yüksek performanslı sunucuları ve AWS altyapısı sayesinde işinizi oldukça kolaylaştırabilirsiniz. Başarılı bir SEO çalışması ve kullanıcı deneyim için Premium WordPress hostingi tercih edin.

Hız Odaklı Mimari

Web sitenizin ışık hızında yüklenmesini sağlamak için en son teknolojileri sizler için özenle hazırlıyoruz. WordPress için optimize edilmiş sunucu imajları ve son sürüm PHP bileşenleri gibi tüm kaynaklar LimonHost’un tecrübe ve uzmanlığı ile seçildi.

Ücretsiz Wordpress Site Taşıma

Hangi Paltform ya da hosting sağlayıcısında olursanız olun, Wordpress Sitenizi Limonhost‘a ücretsiz taşıyın. Limonhost'un uzman ekibi ile web siteniz sorunsuz ve kesintisiz şekilde AWS altyapısı ile güçlendirilmiş Premium Wordpress’e terfi ettirin. Üstelik Taşıma sonrası canlıya geçiş öncesi size geçici ortam ile tüm testleri yapmanızı sağlıyor. Kayıpsız geçişi garanti ediyoruz.
Ücretsiz SSL ve Yüksek Güvenlik
Ücretsiz SSL ile WordPress sitenize ayrıca SSL sertifikası almanıza gerek kalmaz. Tüm SSL kurulumları otomatik olarak aktivasyon sırasında tamamlanır. Hosting paketinize dahil Amazon Web Services‘in gelişmiş Firewall hizmeti ile web siteniz port bazlı olarak dış dünyadan gelen ataklara karşı koruma altındadır.

Premium WordPress Hosting Paketleri

Premium WordPress Hosting platformumuz ile işinizi veya kişisel bir hobinizi büyütmek için en uygun planı seçin.
Eco Wordpress
12
110
.99$
.75₺
/ay
6
.99$
/ay
59
.59₺
/ay


 • 1 Web Sitesi
 • 20 GB Depolama Alanı
 • 1 TB Trafik Limit
 • 1 Domain Dns (Gelişmiş AWS Route53)
 • 50 GB CDN Data Transfer + DDos
 • 1 E-Posta Hesabı
 • Firewall Hizmeti
 • Otomatik WP Kurulum
 • Ücretsiz .com Alan Adı
Plus Wordpress
19
170
.99$
.43₺
/ay
9
.99$
/ay
85
.17₺
/ay


 • Sınırsız Web Sitesi
 • 40 GB Depolama Alanı
 • 2 TB Trafik Limit
 • 5 Domain Dns (Gelişmiş AWS Route53)
 • 50 GB CDN Data Transfer + DDos
 • 5 E-Posta Hesabı
 • Firewall Hizmeti
 • Otomatik WP Kurulum
 • Ücretsiz .com Alan Adı
Pro Wordpress
29
255
.99$
.68₺
/ay
19
.99$
/ay
170
.43₺
/ay


 • Sınırsız Web Sitesi
 • 60 GB Depolama Alanı
 • 3 TB Trafik Limit
 • 10 Domain Dns (Gelişmiş AWS Route53)
 • 200 GB CDN Data Transfer + DDos
 • 5 E-Posta Hesabı
 • Firewall Hizmeti
 • Otomatik WP Kurulum
 • Ücretsiz .com Alan Adı
Plus+ Wordpress
Özelleştirilebilir Wordpress;
Premium Wordpress hosting'inizi mimari izolasyon, yedeklilik, yönetilen güvenlik, uygulama performansı izleme özelliklerini uzman desteği ile siz tasarlayın.
* Fiyatlar 12 aylık alımlarda geçerli aylık maliyeti ifade eder. Dilerseniz aylık satın alma gerçekleştirebilirsiniz.
Neden Limonhost Premium WP Kullanmalısınız?
Şimdiye kadar görülen en güçlü WordPress ikilisi ile tanışın.
Tam Yükleme Süresi(FLT)
İlk Byte Süresi(TTFB)
Fiyat
Limonhost
Premium WP
0.7 sn
192 ms
$6.99
Bluehost
0.8 sn
396 ms
$29.99
GoDaddy
0.8 sn
200 ms
$12.99
WP Engine
0.9 sn
245 ms
$30
Kinsta
1.29 sn
491 ms
$30
Limonhost
Premium WP
6
59
.99$
.59₺
/ay
Bluehost
Tam Yükleme Süresi(FLT)
0.8 sn
İlk Byte Süresi(TTFB)
396 ms
GoDaddy
Tam Yükleme Süresi(FLT)
0.8 sn
İlk Byte Süresi(TTFB)
200 ms
WP Engine
Tam Yükleme Süresi(FLT)
0.8 sn
İlk Byte Süresi(TTFB)
245 ms
Kinsta
Tam Yükleme Süresi(FLT)
1.29
İlk Byte Süresi(TTFB)
491 ms
Limonhost
Premium WP
Tam Yükleme Süresi(FLT)
0.7 sn
İlk Byte Süresi(TTFB)
192 ms
6
59
.99$
.59₺
/ay
* Fiyatlar 12 aylık alımlarda geçerli aylık maliyeti ifade eder. Dilerseniz aylık satın alma gerçekleştirebilirsiniz.
Premium WordPress Hosting İçin Aradığınız Tüm Özellikler
Şimdiye kadar görülen en güçlü WordPress ikilisi ile tanışın

Amazon CloudFront CDN Desteği

Seçtiğiniz WordPress Hosting paket limiti dahilinde 10 USD bulan CDN hizmetiniz tamamen ücretsiz olarak sağlanır.

Periyodik Wordpress Yedekleme

İsteğe bağlı yedekleme hizmeti ile paketinize gecelik, haftalık ya da kendi belirleyeceğiniz sürede otomatik yedek alabilirsiniz.

Otomatik Wordpress Güncelleme

Otomatik güncelleme özelliğini açarak WordPress sitenizi her zaman güvenlik açıklarına karşı korur ve güncel tutarsınız.

Ücretsiz .COM Domain

Yıllık alım ile dünyanın en çok tercih edilen .COM domain kaydınız veya transferiniz ilk yıl ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Premium DNS Yönetimi

Hızlı DNS, hızlı site! WordPress yönetim panelimizden Hosting DNS yönetiminizi de kolayca yapabilirsiniz.

Uptime Kontrol

Sunucularımızı dakikalık aralıklarla kontrol ediyoruz. Sitenizde hata ya da kesinti olması durumunda e-posta ile bildiriyoruz.
LimonHost AWS Hizmeti İle Fark Yaratın
2009 yılında en iyi 500 bilişim şirketi arasına giren LimonHost, 2019 yılında En Çok Çözüm Üreten AWS İş Ortağı seçilmiştir. 10 yılı aşan sektörel deneyimiyle, alanında uzman kadrosu ve 7/24 teknik destek hizmeti ile LimonHost AWS çözümleriyle yanınızda.
Bizimle İletişime Geçin

Sıkça Sorulan Soru ve Cevaplar

Premium Wordpress Hosting hizmeti ile ilgili merak ettiğiniz soruları ve cevapları aşağıda bulabilirsiniz.

Amazon Web Services Nedir?

Amazon Web Services, Dünya’nın en büyük perakende satıcısı olan Amazon’un sunduğu infrastructure as a service, platform as a service ve packaged software as a service hizmetlerini sunduğu, sürekli evrimleşen bir bulut platformudur. 2006 yılında ilk olarak Amazon’un kendi iç altyapısı olarak ortaya çıkan AWS, aynı zamanda kullanıcılara ilk kez kullandığın kadar öde bulut bilişim modelini sunan markadır. 190’dan fazla ülkede veri merkezi olan servis şirketlere ve yazılım geliştiricilere birçok farklı araç ve çözüm sunmaktadır. Amazon Web Services bulut sunucularında web ve uygulama sunmak, her yerden erişmek için güvenli bir bulut ortamı almak, veri saklamak için MySQL, PostgreSQL, Oracle ya da SQL Server gibi yönetilen veritabanlarını kullanmak, dünyanın dört bir yanındaki sunucuları sayesinde CDN hizmeti almak gibi çeşitli işler yapılabilmektedir.

WordPress Hosting Nedir?

WordPress hosting, Dünya’nın en çok tercih edilen CMS platformu olan, WordPress için hazırladığımız hosting paketleridir. WordPress hosting seçeneğinin en önemli özelliklerinden bir tanesi paylaşımlı hosting seçeneğinden farklı olmasıdır. WordPress hosting seçeneğinde internet siteleri Amazon Web Services’in sunduğu yeni nesil altyapıya sahiptir. Bu sayede siteler birbirlerinden farklı sunucularda yer almaktadır. Bu da her bir sitenin kendine ait CPU, RAM ya da depolama alanı gibi kaynaklara sahip olması anlamına gelmektedir. Bu şekilde kullanıcılar dedicated hosting deneyimi almaktadır.

Yönetilen WordPress Hosting Nedir?

WordPress’in Dünya’nın en popüler CMS platformu olması nedeniyle, son yıllarda yönetilen WordPress hizmeti ortaya çıkmıştır. Yönetilen WordPress hosting paketlerinde CMS’in tüm teknik kısımları, hosting firması tarafından yönetilmektedir. Bunun içerisinde güvenlik, hız, WordPress güncellemesi, günlük yedekleme ya da ölçeklendirilebilirlik gibi bir site için çok hassas olan birçok konu yer almaktadır. Yönetilen WordPress hosting paketlerinin arkasındaki fikir internet teknolojileri hakkında hiç fikri olmayan kullanıcılara bile problemsiz, üst düzey bir deneyim sunmaktır. Yönetilen WordPress hosting paketlerinin bir diğer avantajı da premium destektir. Bu sayede kullanıcılar WordPress konusunda uzmanlaşmış destek ekibinden destek almaktadır.

Başka firmadan aldığım WordPress sitemi taşıyor musunuz?

Siteniz, Limonhost’un uzman ekibi aracılığı ile ücretsiz bir şekilde taşınmaktadır. Site taşıması son derece karmaşık bir süreçtir. Günlük kullanıcıların taşıma işlemini problemsiz bir şekilde gerçekleştirmesi neredeyse imkansıza yakındır. Üstelik taşıma sırasında bir veri kaybı meydana gelmesi riski de oldukça yüksektir. Ancak Limonhost başka firmalardan aldığınız WordPress sitelerinizi ücretsiz bir şekilde taşımaktadır. Üstelik taşıma işlemi esnasında sitede herhangi bir kesinti meydana gelmemektedir ve ziyaretçiler tarafından erişime açık kalmaya devam etmektedir. Taşınma işlemi tamamlandıktan sonra site ziyaretçilerin hizmetine açılmadan önce kullanıcılara her türlü test imkanı da tanınmaktadır.

Paylaşımsız kaynaklar WordPress siteme nasıl bir avantaj sağlar?

Sunucu kaynaklarının bağımsız olmasının sağladığı en büyük avantaj, sitelerinin trafik durumlarının birbirlerini etkilememesidir. Kaynakların web siteleri tarafından paylaşıldığı durumlarda bir siteye çok sayıda trafik geldiğinde, bu site kaynakları kullandığı için diğer sitelere erişim zor hale gelmektedir. Paylaşımsız kaynaklarda ise her site kendi öz kaynağına sahiptir. Böyle bir durumda diğer sitelerin trafiklerinde meydana gelen değişimlerden yaşanan etkiler ortadan kalkmaktadır. Bu sayede site her daim kullanıcılar tarafından erişilebilir durumda olmaktadır. Bağımsız CPU, RAM ve depolama alanı aynı zamanda sitenin daha performanslı çalışmasını sağladığı için SEO çalışmalarında da önemli avantajlar sunacaktır. Bu nedenle birçok kullanıcının ilk tercihi bağımsız kaynakların olduğu hosting paketleridir.

WordPress Hosting ile Standart Hosting hizmeti arasındaki farklar nedir?

WordPress hosting hizmetinde WordPress’i ilgilendiren tüm teknik işlemler alanında uzman ekipler tarafından yönetilmektedir. Bu sayede sitenin performansı hep üst düzeyde tutulmaktadır. Standart hosting paketlerinde ise sitenin bakımı, güncellenmesi ya da yedeklenmesi gibi kullanıcılar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu işlemler her ne kadar kulağa kolay gibi gelse de, belirli bir teknik altyapı gerektirmektedir. Bu işlemler sırasında sitenin bozulabilmesi, erişime kapanması ya da veri kaybının oluşması son derece muhtemeldir. WordPress hosting ile bu işlemlerin hepsi arka planda yapılmaktadır ve kullanıcıların uğraşması gereken tek şey, sadece sitelerinin içeriğinin ne olduğu ve nasıl göründüğüdür. Kısacası WordPress hosting bu konuda çok tecrübesi olmayan kişilere, standart hosting hizmetlerine göre daha problemsiz bir deneyim sunmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

7/24 Destek ile her zaman yanınızdayız!