Hazır Web Sitesi

İşte karşınızda LimonHost Web Site Mimarı!
Web Site Mimarı ile hayalinizdeki web sayfasını
hemen kurun.

Hem de hiçbir yazılım ya da teknik bilgi
ile uğraşmadan. Web Site ihtiyacınız için
doğru bir başlangıç.

0
15
.49$
.80 ₺
/ay
'dan başlayan fiyatlarla
Paketleri İncele

200'den fazla Hazır Tasarımlar ile Web Sitenizi Kurun

Limonhost Hazır Web Sitesi aracı ile size sunduğumuz hazır tasarımlar üzerinden web sitenizi kolayca kurabilirsiniz. 200’den fazla hazır tasarım ve tema içerisinden dilediğinizi seçip, hayalinizdeki web sitesini hayata geçirebilirsiniz.

Adım Adım Web Sitenizi Kurun ve Yayınlayın

Limonhost Web Site Mimarı ile hazır web sitesi kurmanız çok kolaydır. Size özel seçilmiş 200’den fazla tema ile kendi ihtiyaçlarınıza uygun bir web sitesini dakikalar içerisinde yayınlayabilirsiniz. Web sitenizi kurmak için hiçbir kod, yazılım ya da diğer teknik bilgilere ihtiyacınız olmaz. Web sitesi almak ve oluşturmak düşündüğünüzden çok daha uygun. Hazır site web tasarım paketlerimizden dilediğiniz paketi en uygun fiyatlarla satın alarak dilediğiniz hazır sitenizi şimdi oluşturabilirsiniz. Web Site Mimarı ile önceden hazırlanmış temalar üzerinde değişiklikler yaparak kendinize özel bir web sitesini hemen hazırlarsınız.
1

Tasarım Seç

200’den fazla tasarım içinden site tasarım örneklerini inceleyip işinize uygun hazır web site tasarımını seçin.
2

Bilgilerini Düzenle

Seçtiğiniz tasarıma içerik ve resimleri girin, web sitenizi dilediğiniz gibi düzenleyin.
3

Hemen Yayınla

Hazırladığınız web sitenizi hemen yayınlayın
 
 

Web Sitenizi Anında Oluşturun

Teknik bilgi ve tasarımcıya ihtiyacınız olmadan işletmenize ait web sitenizi dakikalar içerisinde yayınlayınlayabilirsiniz. Hazır tema içeriklerinin yardımıyla web sitenizin kurulumunu otomatik gerçekleştirebilirsiniz. Hazır tema seçenekleri arasından web sitenizin türüne uygun seçiminizi gerçekleştirmeniz ve alan adınızı ilişkinlendirmeniz yeterlidir.

Profesyonel tasarıma sahip, mobil uyumlu web sitenizi yayınlandığınızda markanızın Google'da sıralanmasını ve insanların işletmenizi keşfetmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Şimdi Satın Al

Güçlü E-Ticaret Alt Yapısı

Güçlü e-ticaret alt yapısı ile ürünlerinizi kolayca listeleyip satabilir ve kazancınızı kolaylıkla arttırabilirsiniz. 7/24 açık online bir dükkan sayesinde rekabette avantaj kazanarak işletmenizde başarıyı yakalayabilirsiniz.

Şimdi Satın Al

Yönetim için Kolay Web Arayüzü

Site Mimarının size sunduğu kolay arayüzüyle hiçbir teknik bilgi ve tasarımcıya ihtiyacınız olmadan işinize en uygun hazır temayı seçerek işletmenizi dakikalar içerisinde yayınlayınlayabilirsiniz.

Hazır web sitelerinin tamamı Responsive tasarıma sahiptir ve tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışır.

Şimdi Satın Al

Hazır Web Sitesi

Hazır Web sitesi tasarımaracı ile 10 dakikada sitenizi yayınlayın. Size uygun web site ücretlerini görüntüleyip web tasarım paketlerinden seçerek hazır websitenizi kolayca şimdi oluşturabilirsiniz. Web sitesi fiyatlarında seçtiğiniz paket için sabit fiyat politikasıyla ödeme yaparsınız, böylece ekstra ücret ödemeden en iyi web sitesini oluşturmuş olursunuz. Hazır site tasarımlarımızla kaliteli ve kolay yönetim paneli ile en ucuz web tasarım fiyatlarıyla kendi siteni kur!
Site Mimarı Starter
Yeni başlayanlar için en ideal fiyat
 
1
42
.29$
.01₺
/Ay
0
.49$
/Ay
15
.80₺
/Ay
Yenileme Fiyatları


 • 500 MB Depolama Alanı
 • 30 Adet Hazır Şablon
 • 1 Adet Ücretsiz E-posta
 • 500 GB Trafik Limiti
 • 5 Sayfa Limiti
 • Ücretsiz .me Alan Adı
 • Ücretsiz SSL
 • Mobil Uyum
 •  
Site Mimarı Plus
Çoklu web sitesi kullanımı için en ekonomik fiyat
2
81
.49$
.09₺
/Ay
0
.99$
/Ay
32
.37₺
/Ay
Yenileme Fiyatları


 • 25 GB Depolama Alanı
 • 170 Adet Hazır Şablon
 • 50 Adet Ücretsiz E-posta
 • Sınırsız Trafik
 • Limitsiz Sayfa
 • Ücretsiz .me Alan Adı
 • Ücretsiz SSL
 • Mobil Uyum
 • E-ticaret Modülü
Site Mimarı Pro
Sınırsız ve yüksek performanslı web siteleri için profesyonel çözüm
3
113
.49$
.65₺
/Ay
1
.49$
/Ay
48
.66₺
/Ay
Yenileme Fiyatları


 • 100 GB Depolama Alanı
 • 170 Adet Hazır Şablon
 • 100 Adet Ücretsiz E-posta
 • Sınırsız Trafik
 • Limitsiz Sayfa
 • Ücretsiz .me Alan Adı
 • Ücretsiz SSL
 • Mobil Uyum
 • E-ticaret Modülü

Hazır Web Sitesi Özellikleri

LimonHost Web Site Mimarı ile hazır web sitesi kurarken bir çok benzersiz özellikten faydalanırsınız. Sürükle-Bırak modüler sistemi ile düzenleyebileceğiniz yüzlerce tema ile benzersiz bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Galeri desteği sayesinde web sitenize video, resim, YouTube ve diğer multimedya kaynaklarından içerik ekleyebilirsiniz.

SSD Disk altyapısı ile çok hızlı bir web sitesi kullanırken aynı zamanda E-Posta desteği sayesinde E-Postalarınızı yönetebilir ve alan adınız ile e-posta kullanabilirsiniz.

Hazır web sitesi aynı zamanda Periyodik yedekleme ile birlikte gelir. İhtiyacınız anında hazır web sitenizi eski haline döndürebilirsiniz.

Hazır web sitesi kurma aracı ile 5 dakika içinde sitenizi oluşturabilirsiniz.

Yüzlerce Tema

Özelleştirilebilir yüzlerce tema sayesinde kişisel ya da işinizi anlatan bir site oluşturabilirsiniz.

Yedekleme Desteği

Cloud destekli periyodik yedekleme sistemimiz ile veri kaybı olmadan web sitenizi her zaman güncel tutabilirsiniz.

Sürükle Bırak

Sistem modüler şekilde tasarlandığı için istediğiniz objeyi sürükleyip bırakarak sitenizi tasarlayabilirsiniz.

Galeri Desteği

Sitenize Video, Flash, Resim veya Youtube gibi kaynaklardan faydalanarak kolayca multimedya ekleyebilirsiniz.

E-Posta Desteği

Alan adınıza bağlı e-postalarınız web siteniz ile çalıştırabilir kolayca e-posta gönderim sürecinizi yönetebilirsiniz.

SSD Disk Altyapısı

SSD disklere sahip yüksek performanslı limonhost.net sunucuları ile her zaman en iyi performansa sahipsiniz

Hazır Web Sitesi ile Neler Yapabilirim

Farklı Meslek Grupları ve Sektörler Arasından sizler için uygun olan hazır web site temanızı seçin ve Web Sitesini Hemen Oluşturun!
 • E-ticaret / Satış Siteleri
 • Kurumsal Şirket Siteleri
 • Restoran Tanıtım Siteleri
 • Araç Kiralama Siteleri
 • Otel Rezervasyon Siteleri
 • Gezi/Seyahat/Gurme Yemek Siteleri
 • Ürün Tanıtım ve Lansman Siteleri
 • Konut Projeleri Tanıtım Siteleri
 • Emlak Tanıtım Siteleri
 • Kuaför ve Güzellik Salonu Siteleri
 • Kişisel Blog / Biyografi / Portfolyo Siteleri
 • Düğün / Nişan Davet Siteleri

Size Memnuniyetle Yardımcı Oluruz

Neye ihtiyacınız olduğuna hala emin değil misiniz? Bizi arayın. Müşterimiz olmasanız bile size memnuniyetle yardımcı oluruz. Sizin için buradayız. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz.
+90 850 360 5080
Bizimle İletişime Geçin

Limonhost Blog

LimonHost Web Site Mimarı ile hazır web sitesi kurarken size yardımcı olmak adına faydalanabileceğiniz içeriklerimize göz atmanızı öneririz. Sitenizi hazırlarken ve sonrasında yapabilecekleriniz oldukça çeşitli.. Sürekli güncellenen ve yenilenen içeriklerimiz bu konuda size yol gösterecektir. Merak ettiğiniz diğer konularda ise bize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Hazır Web Sitesi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hazır Web Sitesi ile alakalı en çok sorulan sorular ve cevapları.

Hazır Web Sitesi Nedir?

Yüzlerce tema içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun temayı seçtikten sonra, tema üzerindeki yazı ve resimleri değiştirerek kendinize bir web sayfası yapabileceğiniz özel bir araçtır. Hiçbir kod ya da teknik bilgi gerektirmeden web sitenizi yayına almanızı sağlar. Siz de hazır web sitenizi daha kolay oluşturmak için, “Hazır web sitesi nasıl kurulur?” blog yazımıza göz atarak kendi web sitenizi nasıl oluşturabileceğinizi adım adım öğrenin. 

Neden bir web siteye sahip olmalısınız?

Kendinize ya da firmanıza ait online bir yer edinmek için web sitesi kurma iyi bir seçenektir. Web sitenizde iletişim bilgilerinizi ya da güncel işlerini yayınlayabilirsiniz. Daha çok insana ulaşmak ve iletişim imkanı için bir web sitesine sahip olmak fark yaratabilir.

Hazır Web Sitesi kurmak ne kadar sürer?

LimonHost Web Site Mimarı uygulaması ile sitenizi hemen yayına alabilirsiniz. Ücretsiz Web Sitesi uygulamasındaki hazır temalar sayesinde, tema içeriğindeki isim, açıklama, resim ve adres bilgilerini değiştirip “Yayına Al” demeniz yeterlidir. Siteniz hemen internet üzerinden erişilebilir hale gelecektir. Siz de kendi Kişisel Blog sitenizi yanına almak için, blog yazımıza göz atarak kişisel bloğunuzu nasıl oluşturabileceğinizi kolayca öğrenin.

Web sitemi yayınladıktan sonra özelleştirebilir miyim?

Web sitenizi yayınladıktan sonra dilediğiniz an özelleştirebilirsiniz. Siteniz sürekli olarak geliştirmeye açıktır. Sosyal medya hesaplarınızı web sitenizde kolayca gösterebilirsiniz.

Sunmuş olduğunuz tasarımlar web site kurmak için yeterli olur mu?

Hazır Web Sitesi uygulamasında kullanabileceğiniz yüzlerce tema vardır. Bu temalar sektörel ve işlevsel açıdan gruplandırılmıştır. Yapmak istediğiniz web sitesine uygun, sizi ifade edecek bir temayı kolayca bulabilirsiniz. Web sayfası fiyatlarını görüntüleyebilir, işinize uygun temayı seçerek en iyi hazır web sitesini hızlı bir şekilde oluşturarak kendi sitenizi kurabilirsiniz.

Web Site Mimarı ile nasıl bir web sitesi oluşturabilirim?

Kişisel ihtiyaçlarınıza uygun temalar olduğu gibi, hizmet sektörü, iş dünyası, sağlık dünyası gibi bir çok farklı alana hitap edecek çok sayıda tema bulunur. İhtiyaçlarınıza uygun bir tema ile işe koyulabilirsiniz.

Hazır web sitesi yapısı gereği SEO’ya uyumlu mu?

Hazır web siteleri size temel bir SEO desteği sunacaktır. Hazırladığınız içeriklerin SEO’ya uygun olması halinde arama motorları buna yanıt verecektir. Sizin için bu konuda özel olarak hazırladığımız makalemize göz atabilirsiniz. Sizin için bu konuda hazırladığımız hazır site oluşturucu blog yazımıza göz atarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Hazır Web Siteleri responsive yapıda mı?

LimonHost Web Site Mimarı ile oluşturduğunuz siteleri responsive yapıda olacaktır. Farklı ekran boylarında ve mobil cihazlara göre sitenizin görünümü uygun hale otomatik olarak getirilir.

Bu hizmet sayesinde nasıl bir web sitesi oluşturabilirim?

Profesyonelce hazırlanmış şablonlar üzerinden ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir web sitesini oluşturabilirsiniz. Gerek kişisel işlerinizi yayınlayabileceğiniz bir blog sitesi, gerek işletmenizi internete taşıyacak bir site olsun, tüm ihtiyaçlarınız için Web Site Mimarı hazır.

Web Site Mimarı paketlerine hangi hizmetler dahil?

Web Site Mimarı içerisinde alan adınıza ait E-Posta’ları yönetebileceğiniz bir E-Posta Hizmeti, güvenliğiniz için SSL sertifikası, Ücretsiz bir domain ve mobil uyumlu tasarımlar hizmete dahildir. Ek bir ihtiyacınız olmadan sitenizi hemen çalıştırabilirsiniz.

Site açma işlemi sonrasıda internet sitemin güvenliğini nasıl sağlarım?

Sitenizi açtıktan sonra SSL sertifikanız hemen aktif olacaktır. SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sayesinde web istenizden aktarılan tüm veriler ziyaretçi ve sunucu arasında şifreli olarak taşınacaktır. Bu da tüm verilerin gizli olduğu anlamına gelir. Aynı zamanda periyodik yedekleme sayesinde web sitenizi ihtiyaç duyduğunuzda eski haline getirebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

7/24 Destek ile her zaman yanınızdayız!