Kurumsal E-posta

İşinizi kolaylaştıracak e-posta ve mesajlaşma çözümleri.

En iyi fiyat
EN İYİ FİYAT!
15 gün iade garantisi
15 GÜN İADE GARANTİSİ
Ücretsiz alan adı
ANTI SPAM
Hosted Exchange
Microsoft Exchange Server
LimonHost Outlook Web Application sayesinde her bir kullanıcı kolayca mail hesabı ayarlamalarını yapabilir. Örneğin: Şifre değiştirme, (otomatik cevaplama) şirket dışında otomatik cevap veya kurul oluşturmak gibi.Outlook Web Application yönetici hesabıyla ise, kolayca mail adresi açılabilir, kapatılabilir ya da mail grubu oluşturulabilinir. Bunun yanında yönetici hesabıyla kullanıcıların mail şifresini değiştirilebilir ve mailbox kota durumlarını incelenebilir.
Yönetim için Kolay Web Arayüzü
Kayıt işleminiz tamamlandıktan sonra tek yapmanız gereken, bulut yedekleriniz için yeni bir yedekleme planı oluşturmak ve yedekleme yeri için LimonCloud’u seçmektir. LimonHost’un yüksek standartlarındaki veri merkezine dosyalarınız hızlıca yedeklenir ve güvenli bir şekilde saklanır.
Kolay Yönetim Arayüzü
Dilediğiniz yerden eposta
Maillerinizi istediğiniz yerden yönetin
Exchange mail sayesinde mail hesaplarınıza istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. ActiveSync özelliği sayesinde IPhone, Windows Mobile ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız ile; e-posta, ajanda, adres defteri ve görevlere her yerden erişebilirsiniz. Exchange Mail size kesintisiz ve güvenli bir iletişim imkanı sağlar. Aynı zamanda push E‐mail desteği ile anlık outlook bilgilerinize erişebilirsiniz.
7/24 Müşteri Desteği
Profesyonel ekibimiz, ihtiyacınız olan her anda size destek olmak için hazır.
7x24 saat
Sıkça Sorulan
Soru ve Cevaplar
Exchange mail nedir, nasıl alınır ve bir çok soruya daha cevaplar burada.

Exchange Mail, kurumsal bir mail hizmetidir. Diğer mail tiplerinin aksine mailleriniz Exchange Mail Sunucusu üzerinde tutulur ve hem sabit, hem mobil cihazlarınız için senkronizasyon imkanı sunar. Bu sayede, Exchange Mail hesabınızı kurduğunuz her cihazda, tüm maillerinizi herhangi bir arşiv ya da dosya taşımadan görebilirsiniz.

Günümüzde birçok kurumsal firma, işlerinin büyük bir kısmını mail üzerinden yönetmekte ve mail trafiği hayati bir önem taşımaktadır. Exchange Mail hizmeti, burada sağladığı avantajlar ve süreklilik ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle tüm mobil cihazlarda en eski maillerinize kadar tüm maillerinize ulaşabiliyor olmanız işlerinizi her yerde yönetebilmenizi sağlar. 50GB’a kadar oldukça geniş mail saklama alanı ile birlikte Mailleriniz Cloud altyapısı üzerinde tutulur. Bu sayede bir arşivlemeye de ihtiyaç duymadan maillerinizin tamamını her yerden kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda mail adresinizi cihazlarınıza kurduğunuz anda arşiv dosyanızı taşımaya gerek kalmadan tüm mailleriniz sizin için erişilebilir olacaktır.

Mail trafiği dışında, hem mobil cihazınız hem de masaüstü sistemleriniz ile senkronize olacak şekilde paylaşılabilir ve dağıtılabilir kişi listeleri, takvim ve ajanda hizmeti ile iş sürekliliğinizi arttırmaya yardımcı olacaktır.

Kurumsal E-Posta Antivirüs ve Spam koruması ile zararlı içerikler barındıran mailler filtrelenecek ve güvenli bir mail trafiği sağlayacaktır.

Exchange Mail hizmetinde günlük e-posta gönderme / alma limiti bulunmamaktadır.

Exchange Mail üzerinden gönderebileceğiniz ve alabileceğiniz ek boyutu 25MB’dır.

Exchange Mail hesabınızdan sildiğiniz, hatta silinmiş öğelerden de temizlediğiniz mailler bir süre daha saklanmaya devam etmektedir. Silinmiş öğeleri kurtarma seçeneği ile Silinmiş Öğelerden de kaldırdığınız mailleri geri getirebilirsiniz.

Haberdar olun
E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun..