Bayi Hosting

Bayi Hosting Paketi seçenekleri ile kendi Hosting Şirketinin sahibi ol!

En iyi fiyat
EN İYİ FİYAT!
15 gün iade garantisi
15 GÜN İADE GARANTİSİ
Network erişim noktası
YÜKSEK HIZ
Cpanel Logo
cPanel WHM

WHM Panel ile müşterilerinizi kolaylıkla yönetin. Hosting paketlerinizi oluşturup dilediğiniz gibi özelleştirin.

Cloud Linux Logo
CloudLinux

CloudLinux ile dengeli kaynak dağılımı. CPU, Memory ve IO gibi sistem kaynakların hosting hesapları arasında dağılımını kontrol eder. Sunucu yönetim ihtiyacını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

İsteğe bağlı kaynak
Paketler Arası Kolay Geçiş

İhtiyacınıza en uygun bayi hosting paketi ile başlayın. Dilediğiniz zaman bir üst pakete kolaylıkla geçiş sağlayın.

Ücretsiz uygulamalar
Tek Tuşla Uygulama Kurulumu

Site Yayınlayıcısı ve Wordpress gibi bir çok hazır eklenti ile hosting müşterilerinize cPanel üzerinden kolay uygulama ve site yayınlama imkanı sağlayın.

Limitsiz Eposta Hesapları
Müşterinize dilediği kadar eposta hesabı açma imkanı sağlayıp, rakiplerinizden sıyrılabilirsiniz.
Limitsiz eposta
Uptime
%99,9 Uptime
Her durumda çalışabilen, tam yedekli Tier 3 veri merkezleriyle %99.9 uptime garantisi
7/24 Müşteri Desteği
Profesyonel ekibimiz, ihtiyacınız olan her anda size destek olmak için hazır.
7x24 saat
Basit yönetim paneli
Basit yönetim paneli
Hosting hesaplarının tamamını tek panelden kolaylıkla yönetebilirsiniz. Panelden her bir müşterinizin hesabını hem siz hem de müşterileriniz yönetebilirler.
Sıkça Sorulan
Soru ve Cevaplar
Bayi hosting nedir, nasıl alınır ve bir çok soruya daha cevaplar burada.

Bayi Hosting, kendinize ait bir Hosting yönetim paneline sahip olduğunuz ve bu panel üzerinden farklı cPanel hesapları açabileceğiniz, Reseller da denilen bir Hosting sistemidir. Bu sayede müşterilerinize farklı paketler oluşturup, onlara ait cPanel hesapları tanımlayabilirsiniz. Bayi Hosting yönetim panelinizden oluşturduğunuz cPanel hesapları birbirinden bağımsız olarak çalışacaktır. Bu hesapların yönetimi de yine sizde olacaktır.

Bayi Hosting hesabı tanımlandığı zaman, açacağınız hesaplar için öncelikle cPanel paketleri oluşturmalısınız. Bu paketlerde, cPanel hesabının disk alanı, alan adı, veritabanı sayısı, bandwith gibi limitleri belirlenir. Bu işlemden sonra hemen müşteriniz için bir cPanel hesabı oluşturabileceksiniz. Açacağınız bu cPanel hesaplarının tüm yönetimi yine sizde olacaktır.

Web Hosting paketlerinizde size ait bir cPanel hesabı olur ve bu cPanel hesabı içine eklediğiniz web siteleri, tek hesap üzerinden yönetilir. Birden fazla hesapla cPanel’e giriş yapabilseniz de bu hesaptan girenler tüm siteleri yönetebilecektir. Bayi Hosting paketlerinde ise, farklı cPanel hesapları oluşturarak web sitelerinin yönetimini birbirinden bağımsız hale getirebilirsiniz.

Bayi Hosting paketlerinde, Paylaşımlı Hosting üzerinden verilen Limon Bayi 20 ve Limon Bayi 50 paketlerinde kullanabileceğiniz web sitesi ve disk alanı gibi limitler vardır. Limon Bayi Limitsiz paketinde ise size ait bir Paylaşımsız sunucunuz vardır ve bu sunucu üzerindeki tüm yönetim size ait olur. Dilediğiniz Hosting paketiniz oluşturabilir, limitsiz web sitesi barındırabilirsiniz.

Haberdar olun
E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun..