Domain (alan adı) adresimizi Transfer edebilmemiz için Domain Transfer Kodunu, alan adımızın kayıtlı olduğu firmadan almamız gerekmektedir. Aşağıdaki adımlarda GoDaddy.com sitesi üzerinden alan adınıza ait Transfer Kodu’nu (EPP KODU) nasıl alabileceğiniz anlatılmıştır.

Adım 1 : Alan adını satın almış olduğunuz GoDaddy.com web sitesine giriş yaptıktan sonra sağ üst köşeden       “ Giriş “ butonuna ardından “ Alan Adını Yönet “ sekmesine tıklanılır.

Adım 2 : “Alan Adını Yönet“ ‘e tıkladıktan sonra karşımıza gelen sayfada kullanıcı adı ya da müşteri numarası ve şifremizi girerek “Giriş Yap“ butonuna tıklanılır.

Adım 3  : “Giriş Yap“ butonuna tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda  alan adımızın üzerine gelinip, tıklanılır.

Adım 4 : Alan adımızın üzerine tıkladıktan sonra sayfanın alt kısmına inerek “ Yetki Kodu Al “ diyerek transfer kodumuzun mail adresimize gönderilmesini sağlamış oluruz.

Adım 5 : Transfer kodumuzu görmemiz için mail adresimize giriş yapıp daha sonrasında GoDaddy’den gelen Yetki kodu ile birlikte alan adımızı transfer edebiliriz.

Transfer kodunuzu yani EPP kodunuzu aldıktan sonra alan adınızı limonhost.net sayfası üzerinden transfer işlemini başlatabilirsiniz.  Transfer işlemleriniz için Canlı Destek Ekibimizden  7/24 destek alabilirsiniz.