Limonhost.net 4 Adımda Destek Talebi Nasıl Oluşturulur?

Limonhost.net üzerinden müşteri panelinize giriş yaparak bir kaç adımda destek talebi oluşturabilirsiniz.

Adım 1 :

Limonhost.net sayfasını açınız ve ardından Giriş Yap butonuna tıklayınız. Müşteri paneli giriş ekranından E-posta adresi ve Parola kısmını doldurup Giriş Yap butonuna tıklıyoruz.

Adım 2 :

Giriş yap butonuna tıkladıktan sonra karşımıza müşteri panelimiz açılacaktır. Müşteri panelimizden Yeni Destek Bildirimi menüsüne tıklayınız.

Adım 3 :

Yeni Destek Bildirimi‘ ne tıkladıktan sonra aşağıdaki şekilde Destek Talebi sayfamız açılacaktır. Muhasebe ile ilgili işlemleriniz için Satış Ekibi‘ ne, muhasebe dışındaki tüm sorunlarınız için Destek Ekibi‘ ni seçebilirsiniz.

Adım 4 :

Destek Ekibi veya Satış Ekibi’ ni seçmeniz durumunda karşınıza aşağıdaki şekilde bir sayfa gelecektir. Gerekli bilgileri girdikten sonra Gönder butonuna tıklayarak Destek Talebinizi oluşturabilirsiniz.
Başlık : Destek Talebiniz’ in konusunu yazabilirsiniz Örnek; Hosting Paketi Sıfırlama
Departman : Muhasebe / Satış ile ilgiliyse Satış Ekibi Diğer konular için Destek Ekibi’ ni seçebilirsiniz.
İlişkili Hizmet : Birden fazla hizmetiniz olabilir. Karışıklık veya farklı hesabınız için işlem yapılmaması için işlem yapılmasını istediğiniz hizmeti seçiniz.
Öncelik : Sorununuzun aciliyetini belirtebilirsiniz.
Mesaj : Hosting paketinizi sıfırlamak ile ilgili detaylı bir mesajınızı yazmanız ve talebinizi detaylı olarak anlatmanız gerekmektedir.
Dosya Seç : Göndermek istediğiniz bir resim var ise Dosya Seç butonuna tıklayarak resminizi bize gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki adımları sırasıyla takip ederek Destek talebinizi oluşturabilirsiniz. Destek talebinizi oluşturduktan sonra Destek ve Satış Ekibimiz tarafından konu ile ilgili size geri dönüş yapılacaktır.