Ücretsiz Site Mimarı

Hayalinizde ki alan adını kaydedin, Ücretsiz Site Mimarı ile Web Sitenizi Anında Yayınlayın!
Limon Host Kampanyalar

Ücretsiz Site Mimarı

Dijital dünyada internet sitesi sahibi olmak pek çok iş alanının olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Mal ya da hizmet satışı gibi daha geniş kitlelere ulaşmanın çok önemli olduğu alanların yanı sıra her iş kolunun bir şekilde internet üzerinde var olması zorunluluk halini aldı. Ancak bir internet sitesi yapmak her iş kolu için zorunluluk olsa da her girişimci bir internet sitesi yapamayabilir. Bu noktada domain ve hosting hizmetleri alırken kullanıcılara sunulan özel modüllerin önemi ortaya çıkmaktadır. Profesyonel bir internet sitesine sahip olurken aynı zamanda bu süreç için büyük bütçeler ayırmamak özellikle yatırım sürecinde tasarruf etmek isteyenler için oldukça cazip bir seçenektir. Ücretsiz internet sitesi yapmayı mümkün kılan ve kullanıcılara oldukça değerli avantajlar sunan modüllere ücretsiz site mimarı adı verilmektedir. Limonhost tarafından sunulan ücretsiz site mimarı ile hem hayallerinizdeki web sitesi tasarımına sahip olabilir hem de bütçelerini internet sitesi yapımı yerine farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Site Mimarı Nedir?

Ücretsiz site mimarı nedir? Sorusunun en basit cevabı, hiçbir teknik alt yapısı olmayan kişilerin bile istedikleri internet sitesine sahip olmalarını mümkün kılan bir modüldür. Blog, haber ya da e-ticaret gibi çok farklı alanlarda internet sitesi yapmayı sağlayan bu modül web sitelerinin ihtiyaçlara göre şekillendirilmesine olanak sağlar. Limonhost ücretsiz site mimarı ile işinizi ve projelerinizi bir adım öteye taşıyacak internet sitesini kolayca yapabilir ve dijital dünyada yerinizi kısa sürede alabilirsiniz.

Ücretsiz Site Mimarı Özellikleri

Ücretsiz internet sitesi yapmanıza yardımcı olacak Limonhost ücretsiz site mimarı ile internet siteniz için;

> Sayfa ekleyebilir,
> Ses, video ya da görsel içerikler yerleştirebilir,
> Ücretsiz site mimarı kapsamında sunulan binlerce farklı tema arasından site tasarımınızı seçebilir,
> Değişen teknolojiye ve kullanıcı alışkanlıklarına göre sitenizi istediğiniz zaman güncelleyebilir,
> Responsive özelliği ile SEO açısından değerli tasarımlar yaparak işinizi ileriye taşıtabilirsiniz.

Neden Ücretsiz Site Mimarı Kullanmalısınız?

Ücretsiz site mimarı temel olarak ücretsiz internet sitesi yapmayı mümkün kılar. Bu nedenle özellikle bütçe konusunda soru işaretlerinin olduğu durumlarda, kuluçka sürecindeki projelerde, kısıtlı sermayeli yatırımlarda, bireysel projelerde ve yeni kurulan girişimlerde ücretsiz site mimarı kullanılması çok avantajlıdır. Ücretsiz site mimarının sunduğu bir diğer avantaj ise tam olarak ihtiyaçları deneyerek belirlemeyi mümkün kılmasıdır. Bu sayede ciddi bütçeli bir web tasarım sürecine girmeden önce site mimarını kullanarak ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi gerçekçi bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Ücretsiz Site Mimarı Hakkında Sıkça Sorulan Soru ve Cevaplar

Ücretsiz site mimarı hakkında en çok merak edilen sorular ve cevapları.

Ücretsiz Site Mimarı Ne İşe Yarar?

Ücretsiz site mimarı sayesinde teknolojik altyapısı olmayan, günlük bilgisayar ve internet kullanıcıları bile internet sitesi sahibi olabilmektedir. Site mimarını oluşturan araçlar sayesinde özgün bir internet sitesi elde edebilmek mümkündür. Üstelik sürükle bırak yöntemi gibi kolay bir yöntemle karmaşık yapılı internet siteleri bile kolay ve hızlı bir şekilde tasarlanabilmektedir.

Responsive Tasarım Mümkün mü?

İnternet sitesinin cep telefonu ya da tablet gibi daha küçük boyutlu ekrana sahip cihazlarda düzgün bir şekilde görünmesi ve bozulmaması son derece önemlidir. Ekran boyutu değiştikçe sitenin tasarımının ona göre şekillenmesi ya da aynı kalması responsive tasarım olarak adlandırılmaktadır. Ücretsiz site mimarı kullanılarak yapılan internet siteleri responsive yapıdadır ve farklı ekran boyutlarında problemsiz bir şekilde çalışmaktadır.

Tasarım Değişikliği Yapmak Mümkün mü?

Site mimarı ile yapılan tasarımlar istenildiği zaman değiştirilebilmektedir. Üstelik bu değişim çok zaman almadan tamamlanabilmektedir. Zaman içerisinde tasarımın eskimesi ya da değişiklik yapılmak istendiği zamanda ücretsiz site mimarı ile yapılabilmektedir. Üstelik bu değişiklik esnasında site hala daha erişime açık kalmaktadır ve bu sayede ziyaretçi kaybı meydana gelmemektedir.

Ücretsiz Site Mimarı Hangi Siteler İçin Uygun?

İnternet siteleri kullanım amaçlarına göre birbirlerinden farklılaşmaktadır. E-ticaret siteleri daha karmaşık ve çok sayıda sayfaya sahipken kişisel portfolyo siteleri ya da işletmelerin siteleri genellikle tek sayfadan oluşmaktadır. Ücretsiz site mimarı ile internet sitesinin amacı ne olursa olsun kullanılabilmektedir. Üstelik karmaşık yapılı ve çok sayıda öge barındıran internet siteleri ücretsiz site mimarı ile çok daha kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Need help?

We are always here for you with our 24/7 Support!